2752
2734
چرا طلاق گرفته بود؟  افسرده نشد بعد طلاقش؟

یکی خیانت دید تو خونش یه زن با شوهرش

یکیشون خود دختره نساخت با پسره 

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
 میشه داستان ات بگی؟ چیشد از اولی طلاق گرتی؟

۴ سال نامزد بودم خیلی اذیتم کرد جدا شدیم،

الان نشون پسر عمومم

خلبانِ.

یه فرشته به تموم معنا.

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۴ سال نامزد بودم خیلی اذیتم کرد جدا شدیم، الان نشون پسر عمومم خلبانِ. یه فرشته به تموم معنا.

نامزد یعنی عقد بودید؟

دوستش داشتی یا سنتی اسنا شده بودید؟😥  بعد از بهم خوردنش افسرده نسدی؟

2731
اخه عاشقش بودم  هگش همرو با اون مقایسه میکنم فک نکنم دیگه به اندازه اون عاشق کس ریگه ای ب ...

چون برات تازه است خیلی بهش فکر میکنی. ولی بزار یه کم بگذره. باید کمتر هم بهش فکر کنی تا مغز هی خاطراتشو برات تصویر سازی نکنه. شاید واقعا مصلحتی بوده که نشده. از اون طرف که دیدم ازدواج های دوم خوب شده دیذدم چقدر عشق عاشقی به طلاق منجر شده. خیلییی زیاد دیدم اونی که فکر میکردن نبوده. 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم.