2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس عزیزم قطعا باید از تجربه هایی ک کسب کردی استفاده کنی ک انتخابت درست تر. باشه  هواست باشه ...

نمیتونم چون عاشقش بودم 😭  اینم رفته عقد کرده مجدد  وای دارم دیواه میشم

2731

چهار نفر اطرافم ویکی از نزدیکان جدا شدن یکی معتاد شد یکی افسردگی شدید فقط قرص میخوره می‌خوابه یکی دیگه لایه پسر ازدواج کرد دوتا دختر آورد اینقدر شوهرش توهین وتحقیر میکردم ومیزدش که باز جدا شد بعد ۱۵ سال والان افسرده شدید شده یکی دیگه هم جدا شد با پسر مجرد ازدواج کرد ۷ سال ازش استفاده کرد بعد جدا شدن دوباره واز این آخری خبر زیادی ندارم 

آیا خدا کافی نیست ؟
میشه داستان دوتاشون تعریف کنی که چجوری بودن چرا طلاق گرفتن و چیشده  دوباره ازدواج کردن؟

یه زنو شوهر هر جفت خیانت کار بودن جدا شدن زنه بعد عده دوباره ازدواج کرد والا سر به راه شده شوهر خوبی هم نصیبش شده،خواهر شوهرم خانواده شوهرش برده میخواستن یه زن خونه نشین حرف گوش کن جدا شد یه سال بعد ازدواج کرد واقعا شوهر و خوانوادش عالین،دختر عموم شوهرش معتاد بود با بچه جدا شد چهار سال بعد با یکی دیگه ازدواج کرد،هر سه تا هم با پسر ازدواج کردن

خب طلاق برای چی؟ شوهرت چه رفتار هایی داره که میخوای ازش جدا بشی؟

من دیدم تو اطراف و فامیل رفت با یکی همسن خودش ازدواج کرد پسره هم اولین ازدواجش بود خیلیم خوش و خرم دارن زندگی میکنن اینم بگم اون زنی که طلاق گرفت خیلی به خودشون میرسید و ناز عشوه میومد

به قرآن قسم، تماام دوستای من حدود ده دوازده نفر

یبار طلاق گرفتن، ازدواج دوم صد پله از اولی بهتر بود. شوهر دوم باکلاس تر، خوش اخلاق تر، پولدارتر، اصل و نسب دار تر، تحصیل کرده تر

یکشون که به ازدواج سوم کشید که فقط دلم میخواد بیای شوهرش رو ببینی چقدر آقاست و کامل

منم دیدم سه تا از اطرافیانم ازدواج دومشون خیییلی خوشبخت از اولی هستند 

البته باید زرنگ باشی دوتاشون خودشون برا خوشون پیدا کردن

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔
2706