2737
2739
عنوان

خدایا من عشقمو میخام😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2258 بازدید | 160 پست
نمیخوام توی دلتو خالی کنم اما با یکی دیگه هم هست جسارت نشه چند سالته؟ 

اره بابا رفیق دختر زیاد داره

۱۹

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
میشه یه روز دوسم داشته باشه؟

چرا واست مهمه 

اینو بدون تو حتی اگه ولش کنی اون که صرره میکنه تو کسیو از دس میدی که شاید دوست نداشت ولی اون کسیو از دست میده که واقعا دوسش داشته 

یکم فک کن دختر میدونم الان علبه حسه بهت و سخته ولی بعدا قدر خودتو میدونی که تونستی این تصمیمو بگیری🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا واست مهمه  اینو بدون تو حتی اگه ولش کنی اون که صرره میکنه تو کسیو از دس میدی که شاید دوست ...

ولی من پیشش حالم خوبه نمیخام بیخیال حسم بشم 

بخدا همش امید دارم یه روز درست بشه

بلاتکلیفم اما 

چ کنممم

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
ولی من پیشش حالم خوبه نمیخام بیخیال حسم بشم  بخدا همش امید دارم یه روز درست بشه بلاتکلیفم اما ...

اسی همه وقتی اون ادم کنارشونه حالشون خدبه این طبیعیه 

مهم اینکه بعد کخ نیس چطوری حالتو خوب میکنه 

چرا اصلا باید حالتو به حال اون گره بزنی که وقتی نیس اینطوری حالت بد باشه 

اسی من مطمنم یکم دیگه خودت بیخیالش میشی 

چون تنهایی پیش بردن یه رابطه خسته کنندس ادم کم میاره 

با یه مشاور صحبت کن منطقی تصمیم بگیر 

۱۴۸۰ مشاوره هاش رایگانه صحبت کن انشالله مشکلت حلشه🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2731

اسی من یا تمام کاربرای اینجا هرچی بگیم تو حرف خودتو میزنی چون امیدت ناامید نشده تو همش میخوای درس کنی فک نمیکنی که اونم باید تلاشی کنه 

به خدا من یکی میفهمم شرایط سختیه و تصمیم گیری اسون نیس من نمیدونم تو چند وقته تو رابطه ای 

ولی من یه رابطه نزدیک دو ساا رو کات کردم و اصلا اسون نبود فقط گریه بود و کریه ولی شیرینی تصمیمی که گرفتم رو با ارامش خودم تاخت زدم 

واقعا فک کن قشنگم ایندت زندگیت به همه چی فک کن همه رو وصل نکن به ابن ادم که بلاتکلیف نگهت داشته حتی نمیگه که بمون میدونم زدن این خرفا قلبتو درد میازه ولی همیشه بدون که حرف حق تلخه 

اره بابا رفیق دختر زیاد داره ۱۹

پس مرسی برای ارزشی که برای خودت قائل شدی 

به عنوان یه پسری که همسنت هست میگم 

چرا ارزش خودتو اینقدر اوردی پایین؟؟؟؟

همسن و سالا تو دارن درس میخونن دکتر و مهندس و فلان شن ، بعد با یه پسر سطح بالا ازدواج کنن 

تو گیر یکی هستی که خودت میگی رفیق دختر زیاد داره؟؟

دنبال چی هستی  ؟ دنبال اینکه ازت سو استفاده بشه بعدش با روحیه ای داغون بپوسی تو خونه؟؟؟

بهت پیشنهاد میکنم آهنگ  **عروسک مجال** رو گوش کن 

اسی من یا تمام کاربرای اینجا هرچی بگیم تو حرف خودتو میزنی چون امیدت ناامید نشده تو همش میخوای درس کن ...

اسی چیه

میگه پیره رفیق دختر زیاد داره 

وجدانن فازات رو نمیفهمم....

اینا همش تاثیرات فیلما غربیه...

اسی چیه میگه پیره رفیق دختر زیاد داره  وجدانن فازات رو نمیفهمم.... اینا همش تاثیرات فیلما غر ...

چی میگی تورو خدا 

چه فازی 

خودت میدونی چی میگی

2738
2706