2733
2734
عنوان

خدایا من عشقمو میخام😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2289 بازدید | 160 پست
میشه یروز دوسم داشته باشه؟

تو بهش فهمندی وابستشی و رفتنی نیستی اون اینو میدونه و تلاشی نمیکنه 

من یه روز نزدیک ۱۸ روز دوم اوردم و بهش زنگ و پیام نزدم خودش برگشت گفت فک کروم واقعا رفتی فک نمیکردم دیگع ببینمت 

اسی من اولین رابطم بود روزای اول حسابی گند زدم و نمیدونستم چطوری باید رفتار کنم و خیلی داعونم کرد 

ولی بشین منطقی فک کن که ارزش داره اینطوری بلا تکلیف بمونی چرا خودت تکلیف خودتو روش نمیکنی یه تایم بدار باهاش حرفاتو بزن بگو من رابطه اینجوری این شکلی میخوام این رفتار و... منو ادیت میکنخ باهاس حرف بزن 

اگه میبینی درس نمیشه چرا خودت خودتو عداب میدی 

میدونم این حرفا اسون نیس چون به خدا جات بودم ولی بهتره خودتو جم کنی تو خیلی قوی تر از اونی که فکرشو کنی

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
چندماه باهم بودین

داشتیم میرفتیم تو دو سال 

فقط ببین من چقد تحملش کردم 🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو بهش فهمندی وابستشی و رفتنی نیستی اون اینو میدونه و تلاشی نمیکنه  من یه روز نزدیک ۱۸ روز دوم ...

نمیخام 

یجورایی منتظر اینم درست بشه 

بهش بگم برو می‌ره

انقد براش بی اهمیته

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

یکمی ازش فاصله بگیر تا اون بیاد سمتت

نشون نده که وابسته ای بهش، هرچی اونطوری کنی بیشتر اذیتت میکنه. 

یه کاری کن بیاد سمتت، یه روز باهاش گرم بگیر بعد یهو سرد شو باهاش، اینطوری کنجکاو میشه که چیکارت کرده که اینطوری شدی برای همون میاد سمتت و بهت پیام میده. 

2731
داشتیم میرفتیم تو دو سال  فقط ببین من چقد تحملش کردم 🙂

رفتارش چطور بود

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

توروخدا واسه خودتون ارزش قائل بشید.. بخاطر پسر مردم خودتونو حقیر و کوچیک نکنین که یه روز تاسفش بمونه براتون..کسی که واستون میجنگه ارزش جنگیدن داره نه کسی که پشت جبهه وایستاده و شما تنهایید تو میدون جنگ.. ولش کنید بره.. حداقل بخاطر خودتون.. درسته سخته ولی خیلی به نفعتونه

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
نمیخام  یجورایی منتظر اینم درست بشه  بهش بگم برو می‌ره انقد براش بی اهمیته

اخ الهی بمیرم واست 

تو که اینا رو میدونی چرا داری خودتو له میکنی 

به خدا تو خیلی با ارزشی 

ایشالله که هرچی صلاحته اتفاق بیفته قشنگم❤

توروخدا واسه خودتون ارزش قائل بشید.. بخاطر پسر مردم خودتونو حقیر و کوچیک نکنین که یه روز تاسفش بمونه ...

اره دقیقا من تنهام تو این میدون‌

اما نمیتونم ولش کنم

اخ الهی بمیرم واست  تو که اینا رو میدونی چرا داری خودتو له میکنی  به خدا تو خیلی با ارزش ...

میشه یه روز دوسم داشته باشه؟

یکمی ازش فاصله بگیر تا اون بیاد سمتت نشون نده که وابسته ای بهش، هرچی اونطوری کنی بیشتر اذیتت میکنه. ...

من زنگ نزنم‌ اون نمیزنه اصلا

اون بعدها دوستت خواهد داشت...ولی دیر شده اون‌وقت.‌عشقتون به احتمال زیاد وصال نیس توش...خیلی ببخشید گ ...

آبجی توروخدا جوابمو میدی لطفا جون هرکس دوستش داری 

بگو من چیکار کنم

خدایا بغلشو میخام😭😭😭

چرا باید اینطوری بشه لعنتی

رفتارش چطور بود

اولیل اوفتصاح میترسید بیاد تو رابطه باهام 

ولی اخرا بهتر بود تقریبا هر روز چت میکردیم 

ولی سر یه دعوا زمینه کات من محیا شد😅

کات که کردم رفتم خواهرم پیام بهش داده بود که منو ول کنه و فلان 

گفته بود کخ پیامای یاسمنو نگه میدارم که جلو چشمم باشه یادم نره درس بگیرم 

با خودم گفتم کور خوندی دیگه خر نمیشم که دلم بسوزه برگردم من دیگه دلی ندارم که بسوزه 

اولیل اوفتصاح میترسید بیاد تو رابطه باهام  ولی اخرا بهتر بود تقریبا هر روز چت میکردیم  و ...

خودش زنگ میزد یا فقد شما زنگ میزدی 

2706