2737
2739
عنوان

بچه ها چرا انقد آدما بی رحم شدن؟

438 بازدید | 47 پست

چرا انقد زود دل میشکنن؟ ما چمون شده ک خودمون خبر نداریم؟ 

من خودم امروز از عزیزترین فرد زندگیم حرفی رو شنیدم ك باورش برام سخته هنوز، فکر میکنم خواب دیدم

چون اصلا تو ذهنم گنجونده نشده بود ك ی روزی همچین حرفی بهم بزنه

کِی انقده بد شدیم ک خودمون خبر نداریم؟

هرکجا ک بروید عشق من همراه شماها خواهد بود👪⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی وقته،

خیلی وقتا آدما کثیف ترین اخلاق خودشونو به نمایش میزارن

ادمو تا مرز خدازدگی و جنون میبرن

قلب میشکونن‌

رحم نمیکنن 

وجدان ندارن

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2731

خیلی نامرد هستن بعضیاااا خیلی خیلییییی 

دل منم شکسته هییییییی

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️

قبلنم همچین خیلیا زبونشون گرم نبود الان باز فرهنگ سازی شده. 

من کلاس پنجم بودم از شهرستان اومدیم تهران رو ذوق بچگیم به زن عموم گفتم ما میخوایم مبل بخریم اونم برگشت گفت تو دختر داهاتی چه به مبل خریدن

الان 35سالمه تا چند سال پیش یاد حرفش می‌افتادم که به یه بچه گفته میشستم گریه میکردم. 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2740
خیلی وقته، خیلی وقتا آدما کثیف ترین اخلاق خودشونو به نمایش میزارن ادمو تا مرز خدازدگی و جنون میبرن ...

بنظرم ضربه خوردن از نزدیکات خیلی بده

باورت میشه بغض داره گلومو خفه می‌کنه

البته من یه کاری که جدیدا میکنم اگه عجله نداشته باشم به مردم فرصت میدم با آرامش کارشونو کنند. یه بار یه خانمه کارش تو عابر بانک طولل کشید به من گفت تو پشت سرمی استرس گرفتم منم بهش گفتم عجله ای ندارم راحت به کارت برس بدون استرس

یا شوهرم گاهی تو خیابون معطل کسی میشه غر میزنه حرص میخوره بهش میگم فکر کن پنج دیقه زودتررسیدیم خونه چه فرقی داره به مردم استرس وارد نکن

اونم صبر کرد

حس میکنم مردم جدیدا خیلی عجول شدند و به هم استرس وارد میکنند

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
از کی تا حالا رو آدما حتی عزیز تربتاتون اینقدر حساب باز میکنید؟ همه یه روزی یه لگدی میزنن و می‌رن&n ...

بالاخره آدم از عزیزای دلش یسری توقعاتی داره، دلش میخواد حداقل توی این دنیای ب این بزرگی ۱ نفر باشه ك همیشه هواشو داشته باشه

ولی من الان خیلی حالم بده خیلی..

میگن آدم قبل از حرف زدن باید مواظب تاثیر حرفاش رو قلب بقیه باشه...آدم یه سری حرفا رو خیلی دیر فراموش ...

باید آدم جای خودشو برعکس کنه ببینه اون حرفو به خودش بگند ناراحت میشه یا نه

2706