2777
2789
عنوان

بچه ها چرا انقد آدما بی رحم شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 47 پست
از وقتی ک همه چیزمون شد پول و از وقتی ک خوبی میکنی بدی میبینی

از وقتی خودخواهی زیاد شد و دگر دوستی کم

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باشه.      مرگ بر آمریکا و اسرائیل تا ابد.             عزیز مادر با رفتنت داغ بزرگی رو قلبم نشست امیدوارم منو ببخشی امیدوارم تو زندگی ابدی همو ببینیم. دوست دارم❤️1403/4/21تاریخ رفتنت

دیگه کسی چیزی مهم نیست. البته به بعضیاشون حق میدم چون شرایط طوری شده شاید به خیلیا فشار میاره  البته فقط بعضیاشون

ﺗﻔﺎﻭﺕ بین انسانی که اکنون هستید  وکسی قرار است  پنج سال بعد باشید، درمر است که در این مدت  با آن ها معاشرت کرده و کتاب هایی که در این مدت مطالعه کردید است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همون یک سال اول ازدواجم از شوهرم و خانوادش یه حرفایی شنیدم یه رفتارایی دیدم که تو عمرم حتی تو فیلم ها هم ندیده بودم اصلا فکرشم نمیکردم تا این حد بد باشن ولی بد بودن خیلی بد و هستن همچنان

بنظرم ضربه خوردن از نزدیکات خیلی بده باورت میشه بغض داره گلومو خفه می‌کنه

حق داری .. دنیای بی مهریه 

منم از خواهرهام حرفای خیلی سردی شنیدم 

که همشم ریشه تو حسادت داره .. 

ولی دلم شکست و غصه خوردم آخه من خیلی دوسشون دارم

قبلنم همچین خیلیا زبونشون گرم نبود الان باز فرهنگ سازی شده.  من کلاس پنجم بودم از شهرستان اومد ...

بیشعوری بعضیا ك اثبات شده هست برای هممون

ولی تو ی بچه بودی، چقدر زن داییت بی رحم بوده

دل تو رو زنداییت شکوند

دل منو مادرم شکوند 🙂من خودم ا

متاهلم چقدر دارم به بچم صبر رو یاد میدم ولی خودم امشب صبرم لبریز شد😊

هرکجا ک بروید عشق من همراه شماها خواهد بود👪⁦❤️⁩

درک می کنم. من هم یکبار یکی از نزدیکا یک چیزی بهم گفت از اون به بعد اصلا دیگه دوست ندارم باهاش حرف بزنم 

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
باید آدم جای خودشو برعکس کنه ببینه اون حرفو به خودش بگند ناراحت میشه یا نه

دقیقا بدون فکر نباید حرف زد...من خودم گاهی به خاطر یه سری حرفایی که از روی نادونی زدم چندین روز عذاب وجدان داشتم به خاطر همین دیگه خیلی مواظب حرفامم‌‌‌...حرفای سنگین زیاد شنیدم از ادمای بی ملاحظه و ناراحت شدم باعث شده که وقتی میخوام حرف بزنم بیشتر فک کنم که کسی ناراحت نشه.کاش همیشه بتونم زبونم و کنترل کنم چون آدم گاهی ندونسته اشتباه میکنه بعدا میفهمه چیکار کرده و عذاب وجدان میگیره 

بالاخره آدم از عزیزای دلش یسری توقعاتی داره، دلش میخواد حداقل توی این دنیای ب این بزرگی ۱ نفر باشه ك ...

اولین بار این دلشکستنها خیلی درد داره در واقع آدم شوکه میشه

کم کم با تکرارش آدم کمتر ناراحت میشه ولی برای من چون سنی از من بزرگترن عکس العمل نشون ندادم ،تو دلم گفتم پیر شده و مغزش کوچک شده

زورشون هم به قلدرها نمیرسه فقط مظلوم ها

میگن آدم قبل از حرف زدن باید مواظب تاثیر حرفاش رو قلب بقیه باشه...آدم یه سری حرفا رو خیلی دیر فراموش ...

خدا خودش ب این بزرگیه نمی‌دونم چرا بنده هاش اینطورین...........

بیشعوری بعضیا ك اثبات شده هست برای هممون ولی تو ی بچه بودی، چقدر زن داییت بی رحم بوده دل تو رو زند ...

کلا زبونش خیلی تلخ بود یه همسایه داشتیم میگفت دخترمو میخوام بدم به فلانی(یعنی داداش من) البته تو بچگی و به حالت شوخی

بعدا همین زن عموم وقتی شنید میگفت اون یه دختر عقب مونده داره منظورش اونه 

خیلی زبونش تلخ بود خیلی، ولی الان مسجد زیاد میره و سخنرانی مذهبی زیاد گوش میده خیلی بهتر شده کامل خوب نشده ولی خیلی بهتر شده

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باشه.      مرگ بر آمریکا و اسرائیل تا ابد.             عزیز مادر با رفتنت داغ بزرگی رو قلبم نشست امیدوارم منو ببخشی امیدوارم تو زندگی ابدی همو ببینیم. دوست دارم❤️1403/4/21تاریخ رفتنت
اولین بار این دلشکستنها خیلی درد داره در واقع آدم شوکه میشه کم کم با تکرارش آدم کمتر ناراحت میشه ول ...

دقیقا تکرارش آدمو پوست کلفت میکنه

البته من یه کاری که جدیدا میکنم اگه عجله نداشته باشم به مردم فرصت میدم با آرامش کارشونو کنند. یه بار ...

شما چقدر وایب خوبی بهم دادی عزیزم

من خودم خیلی صبور هستم خیلی، ولی امشب با حرفی ك زده شد تنو بدنم به درد اومد

کاش حرف رو از شوهرم شنیده بودم ولی از مادرم نه

2801