2733
2734

نوزاد من ۷ خرداد سه ماهش تموم میشه دیروز رفتم بلندش کنم گریه هم می کرد دستم رفت پایین گردنش رفت عقب البته بعد چند ثانیه سریع زیر گردنش گرفتم بعدش هم ساکت شد و حرکات و رفتارش مثل قبل بود چیزی نشده که؟؟

هر نفسی که فرو می رود ممد حیات هست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اشکال نداره  هنوز کوچولوی ولی هر روز یکی دو دقیقه بخوابون رو شکم تا سعی کنه گردن بگیره

چشم حتما رو شکم میزارم یه خرده گردنش بالا نگه میداره ولی خسته میشه زود

چشم حتما رو شکم میزارم یه خرده گردنش بالا نگه میداره ولی خسته میشه زود

خیلی کوچولویه تا 5 ماهگی گردن میگیره و رو سینه میوفته 

تمرین بده جغجغه و اسباب بازی بگیر جلو صورتش و... 

خیلی کوچولویه تا 5 ماهگی گردن میگیره و رو سینه میوفته  تمرین بده جغجغه و اسباب بازی بگیر جلو ص ...

آره اتفاقا دیروز دستم گرفت سعی کرد جغجغه رو بگیره خیلی هم باهاش صحبت می کنم با صدای خودش حرف می زنه 

آره اتفاقا دیروز دستم گرفت سعی کرد جغجغه رو بگیره خیلی هم باهاش صحبت می کنم با صدای خودش حرف می زنه& ...

تجربه من اینه که خیلی زیر دو سال براش وقت بذار براش شعر و داستان بخون کلمه باهاش کار کن زیر دوسال لطفا جلوی تلویزیون نذار 

الان بچه ها از بس جلو تلویزیون موندن همشون گفتار ضعیف دارن و کارشون به گفتار درمانی کشیده 

خلاصه خیلی باهاش کار کن الان همین بازی جغجغه برای سنش یه بازی مفیده... 

تجربه من اینه که خیلی زیر دو سال براش وقت بذار براش شعر و داستان بخون کلمه باهاش کار کن زیر دوسال لط ...

حتما عزیزم نه نمیزارم تی وی ببینه ولی تربچه خانم صداش میشنوه بزور میخواد گردنش بچرخونه ببینه😄

نه بابا چیزی نمیشه نترس  زبونم لال اتفاقی بیفته انقدر درد داره گریه میکنه  توروخدا از ال ...

سعی می کنم ولی چون بچه اولم هست به همه چیزش خیلی دقت می کنم

2706