2733
2734

من داشتم. پر از تجربه ام 😄 

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ندارم

ولی اگه نیاز داری حرف بزنی من میشنوم

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 
2731
2740
آره حتما درخواست بدم قبول می کنین 

متاسفم من درخواست دوستی نمیتونم قبول کنم🙏🏻❤

ولی اگه بخوای میتونی تو تاپیک بگی

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 
متاسفم من درخواست دوستی نمیتونم قبول کنم🙏🏻❤ ولی اگه بخوای میتونی تو تاپیک بگی

من از صدای زنگ تلفن بدم میاد حوصله ی حرف زدن ندارم همش منتظر خبر بدم سردردای شدید دارم خستم از خودم بدم میاد حس می کنم مریضی سخت دارم 

چه علائمی دارین

استرس

فکر های منفی زیاد که کنترلشون از دستم در رفته

تمرکز نداشتن رو کارام

یهو یه غم سنگینی کل وجودمو میگیره

احساس گناه

و باعث یه سری مریضی جسمی هم شده🥲 چشمام تار میبینه و سیستم گوارشم دچار مشکل شده و نظم پریودیم بهم ریخته

تو رو خدا از علائم جسمی و روحیتون بگین

من یه افسردگی حاد تو نوجوونی گرفتم که متاسفانه کسی بهم اهمیت نداد و خودم خوبش کردم

یه افسردگی بدتر هم بعد زایمان گرفتم یک سال و خورده ای طول کشید

جوری بود سه چهار روز نه کار خونه میتونستم انجام بدم نه ظرف بشورم نه غذا بپزم فقط یه سره گریه میکردم افکار خودکشی داشتم و از هیچی نمیتونستم لذت ببرم. تو جمع ۲ ساعت بیشتر نمیتونستم بشینم حالم بد میشد

دلم میخواست بمیرم فقط

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
من از صدای زنگ تلفن بدم میاد حوصله ی حرف زدن ندارم همش منتظر خبر بدم سردردای شدید دارم خستم از خودم ...

میفهمم چی میگید

آدم وقتی خسته باشه حوصله هیچ چیزیو نداره و با کوچیک ترین چیزا عصبی یا ناراحت میشه...

امیدوارم هر مشکلی دارید حل بشه،به خودتون سخت نگیرید اینم میگذره...

استرس فکر های منفی زیاد که کنترلشون از دستم در رفته تمرکز نداشتن رو کارام یهو یه غم سنگینی کل وجو ...

وای من اینقدر فکر منفی دارم که حس می کنم سرم داره منفجر میشه 

همه جام درد می گیره سرم یه جوریه نفس تنگی می گیرم همش دلم می خواد برم دکتر فوبیای بیماری گرفتم 

2706