2737
2739
عنوان

شغل مجازی

94 بازدید | 15 پست

حاجی بشدت دنبال کار هستم همه هم میگن با سابقه اسنا باید باشه همکلاسیام‌همه میلیونی درامد دارن خسته شدم خدایی ی کار مجازی پیشنهاد بدین حداقل روزی ۲۰۰ اینا در بیارم اوکیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
اگه پسری از همین سن مدرسه برو یه هنر یاد بگیر  برو شاگردی بعدا کسب و کار خودتو راه بنداز گوشی ...

سال آخری هستم رشتمم معماریه باید ی کاری باشه مرتبط با رشتم باشه

سال آخری هستم رشتمم معماریه باید ی کاری باشه مرتبط با رشتم باشه

کار مرتبط با رشته که خیلی عالیه ولی تا پیدا بشه موهات سفید میشه 

پیشنهاد من بهت طراحی و دکوراسیون داخلیه ذوق و سلیقه و روابط اجتماعی خوب می خواد معماری بازارش اشباعه 

کار مرتبط با رشته که خیلی عالیه ولی تا پیدا بشه موهات سفید میشه  پیشنهاد من بهت طراحی و دکوراس ...

سلیقم که خوبه دکوراسیون هم عالیه یعنی خونه رو یجوری درست میکنم دلباز پر انرژی فقط کارش جور بشه خوب میشه

سلیقم که خوبه دکوراسیون هم عالیه یعنی خونه رو یجوری درست میکنم دلباز پر انرژی فقط کارش جور بشه خوب م ...

من چون خانمم روال کارمندی برای زندگیم انتخاب کردم چون در خودم توانایی سر و کله زدن با مشتری و چک و طلبکار و... نمی دیدم 

ولی آقایون در این مورد دستشون خیلی بازه الان حیطه کاری من جوری با بازار آهن در ارتباطم میلیاردی درآمد دارن 

طراحی و دکوراسیونم الان خیلی مد شده همکارای من می خوان یه کابینت بزنن یه کمد دیواری بزنن می رن دیزاینر میارن براشون طراحی می کنه میره وسایل خرید می کنه درصدشو می گیره. 

چون یه جورایی شبیه دلالیه سرمایه نمی خواد و ضرر و زیان نداره 

هر کاری شروع کنی اول بسم الله که به پول و درآمد نمی رسی خاک خوری داره تا تجربه کسب کنی الان بهترین سن تا از شاگردی و کف بازار شروع کنی تا انشالله چند سال دیگه واسه خودت حرفه ای بشی 

2706