2733
2739
عنوان

کسایی که عروسی جنا رفتین بیاین ی مشاوره میخوام😂

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 96 پست
به خدا قسم یه بار گفتم جن غلط کنه نزدیک من بشه .چیزی دیدم که الآنم یادم میاد شب میشاشم به خودم ولی ن ...

چی دیدی منم زایمان کرده بودم روی دیوار پشت سرم سایشو دیدم بگو ببینم شبیه اون بوده یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
چی دیدی منم زایمان کرده بودم روی دیوار پشت سرم سایشو دیدم بگو ببینم شبیه اون بوده یا نه

وای میگن طرف زمای حامله و اینچیزا بیشتر میاد ما رسم داریم ناخون گیر و چاقو نون خشک میزارن کنار زن زاهو و بچه تازه به دنیا امده

بخونش

این چی بود خوندمممم خونه تنهام😂😂 کرم دارم انگار

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

من یکی از فامیلام جدی جدی پاش باز شده بوده به همچین مراسمی...

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜

بگین بابا من ب اینچیزا اعتقاد ندارم و چرت و پلاس

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

تا میگم چرت و پلاس ی سایه پشتم حس میکنم

اومای گاد😂😁

حیحییی

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2706