2733
2739

حقیقتش من پسرم تروخدا رحم کنید 

عاشق یه دختری شدم ۳سال پیش و با دردوسر شمارشو پیدا کردم امروز زنگش زدم مامانشم کنارش بود اون موقع و من بهش گفتم حقیقتش ماجرا برمیگرده به حدود ۳سال پیش و من دیدمت و عاشقت شدم و کل شهرو منطقه رو دنبالت گشتم .دختره گوشیو گذاشته بود رو بلنگو و مادرشم داش میشنید و اینا رو ک میگفتم دختره از خنده داش پاره میشد😂و صدا مامانش اومد ک گف بگو شوهر دارمو قط کن دختره هم همیکارو کرد ولی میدونم ک شوهر نداشته و چون کنار مادرش بوده گفته حالا میخام پیامش بدم بگم یه وقت مناسب بگو تا باهم حرف بزنیم .همین جمله رو چجوری بگم ک راضی شه؟؟

تا دیروز شوهر داشتی الان پسر شدی؟

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

😂😂😂چرا واقعا!

دیونه ای چیزی هستی یه نگاه به تاپیکای قبلت بکن

بهت راهکار نمیدم چون دختر مردم گناه داره شریکش یه مرد دروغگو باشه

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
2738
خیلی نامردین و جنیست پرستین😂😂

سکوت کن😂

الان باید از خجالت آب شی

وقتی میتونستی تو کاربریت جنسیتت رو اقا بزنی چرا زدی خانوم حالا این به کنار ملکه😂چرا همچین تاپیکای سمی زدی

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»