2733
2734
عنوان

خانمهایی که از عروسی محلی سر در میارین کمک😶

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 47 پست
نه نه به خدا این منظورم این نیست تو چشم پسرا باشم اصلن واسم مهم نیست میخام از دخترا کم نیارم😂😂 اگ ...

من همیشه سردسته دخترابودم نمیدونم چرا

فکرکنم خیلی بیتربیت بودم وخوش خنده بخاطراینه😊😂🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
چه ربطی به عروسی محلی داره؟ به پوستت برس موهاتو کوتاه کن  اگه شرایطت اجازه میده موهاتو رنگ ک ...

موی کوتاه که اصلن نمیشه باهاش زلف گذاشت 

منم ۱۸ سالمه رنگ مو یه بار گذاشتم اینکار دخترای ۳۰ ساله شده بودم اینقد کوتاه کردم موهام و تا بالاخره کامل رنگش رفت

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=337098642]شیراز [/QUOTE والا من هر چی لباس شیرازی دیدم ،نمیشه زیاد کار خاصی کرد ولی شاید خو ...

عروسیامون زیاد محلی نیست واسه همین گیر کردم

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
2742
من همیشه سردسته دخترابودم نمیدونم چرا فکرکنم خیلی بیتربیت بودم وخوش خنده بخاطراینه😊😂🤣🤣

اخ اگه جمع دوستام بود خیلی راحت تر بودم تا فامیل

حالا خداروشکر تو فامیل همه خوش چهرن نمیدونم چرا همه تصمیم گرفتن لنز بزارن😂

عکس لباس بذار نظر بدیم

خیاطیه هنوز ولی نباتی تیرس رنگش خیلی خوشکله چون چشمامم عسلیه بهم میاد

نمیدونم چه دستمال رقص و کلا وسیله هایی که واسه لباس محلیه باید استفاده کنم 

2740
خب تو هم لنز بذار .

گفتم چشام رنگیه خودم لنزم اصلا نمیتونم تو چشمام تحمل کنم

چشام عسلیه آخر شبم سبز میشه اینام که عروسیشون شبه

به نظرتون زلفام و فر کنم خوبه؟؟

یه تغییر خوشکله به نظرم

اخ اگه جمع دوستام بود خیلی راحت تر بودم تا فامیل حالا خداروشکر تو فامیل همه خوش چهرن نمیدونم چرا هم ...

جمع دوستان من همون دخترای فامیل بود😜😜🤪🤪

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین نمیخواد زیاد خودتو از خود واقعی بودنت دور کنی 

بنظرم به جا دستگاری خود واقعیت سعی کن ارایشگاه خوبی بری که چهرتو خودت فقط ناز تر کنه 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706