2733
2739
عنوان

سوال درباره مدیتیشن،چاکرا،خودسازی داری بپرس..

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 41 پست
اگه چشم سوم رو باز کنی چه سودی داره؟ و چه آسیب هایی میزنه؟

هیچ سودی نداره....

باز کردن چشم سوم با زور و عجله زندگیت رو میتونه نابود کنه..

چون وقتی با زور و با انرژی درمانی بازش کنی.. ممکنه موجودات غیرارگانیک مثل جن و اینا ببینیی و زندگیت مختل میشه..

چرا این اتفاق میفته؟ چون روحت گنجایش نداشت و با زور و اجبار باز کردی و کلا زندگیت جهنم میشه..

پیشنهادم اینکه از راه درست ، اول زیر نظر استاد از چاکرا اول پاکسازی کن بیا تا بالا.. تا زمانیکه که چاکراهای پایین پاکسازی نشدن سمت چاکرا آجنا نرو... بزار روحت کم کم پاکسازی بشه شاید یکی دوسال طول بکشه.. اما وقتی توی روند پاکسازی چاکرا قرار بگیری  کم کم بصورت خودبخودی چاکرا اجنا پاکسازی میشه..اونوقت چشم سومت به دنیای نور فعال میشه و کلا دوره گل ها و آدم ها اون هاله هاشون رو میتونی ببینی..

اما اگر بخای بزور باز کنی  به دنیای پایین ینی اجنه باز میشه و زندگیت میپاچه

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
هیچ سودی نداره.... باز کردن چشم سوم با زور و عجله زندگیت رو میتونه نابود کنه.. چون وقتی با زور و ب ...

ممکنه کسی بدون اینکه بخواد چشم سومش باز شه؟

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چه عالی حس خوبیه برام که بتونم مشکل چند ساله رو حل کنم😍

من خودم این مشکل داشتم و بهتر شدم فقط باید تکرار داشته باشه .با یه بار دوبار هیچی نمیشه

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره
ممکنه کسی بدون اینکه بخواد چشم سومش باز شه؟

بله بصورت مادرزادی یا طبق یک حادثه یا اتفاقی، ناخواسته فعال میشه

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
2731
هیچ سودی نداره.... باز کردن چشم سوم با زور و عجله زندگیت رو میتونه نابود کنه.. چون وقتی با زور و ب ...

درسته👌🏻

بابت توضیحات ممنون

هاله سفید رنگ هم داریم؟

دلیل اینکه رویای صادقه میبینیم 

یا یه اتفاقی که برام میوفته یا برای برای دیگران میوفته رو چند ماه قبل یا چندسال قبلش تو خواب میبنم چیه 

شهودم خیلی قوی بود الانم هست ولی ضعیفتر شده 

چشم سوم بازه ؟

من خودم این مشکل داشتم و بهتر شدم فقط باید تکرار داشته باشه .با یه بار دوبار هیچی نمیشه

شما بعد از چند روز متوجه تاثیر مثبتش شدین؟

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...