2733
2739
عنوان

شوهرم از سرکار اومد گرفت تو حال خوابید بهم محل نداد

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اونم خسته بوده دیگ بنده خدا.‌.اونده دیده تو اتاق در نمیای اونم تو هال گرفته خوابیده کار بدی کرده مگ

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2728

یک پیتزا سفارش بده حالا امشب رو بیارن براتون نمیخواد بهش بگی...

چقدر مردا فرق دارن باهم شوهر دوستم چنین وقتایی هر ماه میبرتشون جگرکی  درکش بالاست

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
همزمان با خانم انگار آقا هم پریود میشه

اره موافقم اونم از نوع مغزی 

همشونم میشن تو ماه یهو قاطی میکنن

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2738
ببهش گفتم شام نمیتونم درست کنم اینم هیچی نگرفته

خب حالا یعنی انقد درد داری ک از اتاق نمیتونی تکون بخوری بری تو هال پیشش! شام حالا ولش ...دیگ ی سلام و استقبال فکرنکنم نتونیا

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بیشترشون درک ندارن منم امروز شدم 🥲🥲

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

وا ویلا اگه یه شب  خونمون شام نباشه شوهر منم اینجوریه  قبل ازدواج 70 بود الان 100 کیلو بخدا توو 7 ماه انقد چاق شده  ولی اگه شام باشه انقد خوش اخلاق و عاشق میشه 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2706