2752
2734
عنوان

خانم های باردار یا خانم هایی که بچه دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 28 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من از اول بارداری هم بی خواب شده بودم هم بی اشتها الان هم که ۵۲ روزه زایمان کردم که درست نخوابیدم باور کن کل خواب من تو شبانه روز ۳ ۴ ساعت هست فقط نمیدونم چطور رو پا هستم من از روز دوم زایمانم هم خودم پاشدم دیگه کارهام کردم چون کمکی نداشتم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

منم 

ديروز تكونم نميخورد يعني تكوناش بشدت اروم بود كلي استرسم كشيدم 

من هفته ٣٣-٣٤هستم

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

منکه یا سرکارم یا تو تختم فقط بلند میشدم یچیزی میخورم مادرم به زور میگه پاشو بچه رو کشتی...هر جا برسم ولو میشم 😐

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
منکه یا سرکارم یا تو تختم فقط بلند میشدم یچیزی میخورم مادرم به زور میگه پاشو بچه رو کشتی...هر جا برس ...

ولی تهوع استفراغ شدید سطل کنارمه هر دوساعت بالا میارم باز میخوابم...روزی که خیلی بالا بیارم میرم سذم امپول میزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ولی تهوع استفراغ شدید سطل کنارمه هر دوساعت بالا میارم باز میخوابم...روزی که خیلی بالا بیارم میرم سذم ...

سلام عزیزم برا تهوع و استفراغ و ویار بارداری قرص دمیترون و ب۶ با هم بخور،،،،خیلی خیلی موثره

سلام عزیزم برا تهوع و استفراغ و ویار بارداری قرص دمیترون و ب۶ با هم بخور،،،،خیلی خیلی موثره

یعنی در یک زمان ?

1
5
10
15
20
25
30
35
40