2737
2734

سلام اینقدر دوره ادمینی ایستاگرام ودرامدشو تبلیغ میکنن ادم وسوسه میشه نمیدونم این ریسکو کنم از پس اندهزم بزنم شرکت کنم یانه 

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

منم تو هدفمه ولی خیلی دو دلم

واسه بلاگری میخوای یا ادمینی

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بنظرم باید سمینار هاشو شرکت کنه آدم کلی تحقیق کنه بعد بخره

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه دوره از کلابه شرکت کردم دقیقا مطالب استوری هتشو گذاشته بود توی دوره و ازم پول گرفت دوره فروش در استوریش 

فاطمه نوری و کلاته فکر میکنب از کجا پولدار شدن از پول خودمون بدبختا 

خیلی مطالب رایگان هست تو گوگل و یوتیوب و فرادرس 

2742
منم تو هدفمه ولی خیلی دو دلم واسه بلاگری میخوای یا ادمینی

اصلا نمیتونم‌تصمیم بگیرم دیگه انقدر دست دست کردم خسته شدم 

اولش برا ادمینی بعدش خودم پیج بزنم ازاینجور داستانا

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
بنظرم باید سمینار هاشو شرکت کنه آدم کلی تحقیق کنه بعد بخره

دوره کیا مدنظرته؟

اخه هی قیمتامیرن بالاکی بریم سمبنار کی شرکت کنیم

بعدشم اینا انقدر خوب صحبت میکنن ادم کلا میخاد شرکت کنه

من یه دوره از کلابه شرکت کردم دقیقا مطالب استوری هتشو گذاشته بود توی دوره و ازم پول گرفت دوره فروش د ...

الان فعالیت داری تو اینستا؟

الان فعالیت داری تو اینستا؟

نه الان فعالیت ندارم 

وولی یه دوره ادمینی خریدم 

از مریم مجیدی نژاد هست اون هزینه ش نسبت به اطلاعاتی که میده خیلی خوبه 

بعدش مدرک معتبر هم میده 

خدایی فاطمه نوری رو ملت بزرگ و پولدارش کردن

2740
دوره کیا مدنظرته؟ اخه هی قیمتامیرن بالاکی بریم سمبنار کی شرکت کنیم بعدشم اینا انقدر خوب صحبت میکنن ...

تبلیغاته همش 

کارش فروش دوره س، اگه نمیتونست بفروشه که ماشین میلیاردی نمیتونست بخره 

نه الان فع الیت ندارم  وولی یه دوره ادمینی خریدم  از مریم مجیدی نژاد هست اون هزینه ...

کی دوره خریدی

پس چرا فعالیت نداری

کی دوره خریدی پس چرا فعالیت نداری

من یه مدت با شرکت نیوشا کار می‌کردم 

دمنوش می‌فروختم 

خب اون موقع پیج داشتم 

دیگه از کارش اومدم بیرون و پیجمم حذف کردم 

الان درگیر دوباره کنکور دادنم دیگه فعالیت توی اینستا وقت گیره 

ببین یه چیزی بگم 

اگه میخوای دوره بخری 

قبلش هدفتو مشخص کن 

یکی میگه من میخوام اینستا یاد بگیرم  و ادیت و فلان

که خب همه چی توی توتیوب پیدا میشه 

یه وقت تو مدرک میخوای که  به کارفرما بگی من فلان دوره رو شرکت کردم ( درصورتیکه بازم کارفرما نمونه کار براش مهمتره تا مدرک) 

اگه دومی میخوای بگرد دنبال بهترین مدرسا و بزرگتریناشون

سر کمتر هزینه کردن پولتو دست بچه هایی امثال فاطمه نوری و.... نده 

برو سراغ غولای آموزش اینستاگرام 

کی دوره خریدی پس چرا فعالیت نداری

من شهریور 402 ادمینی مریم مجیدی نژاد رو خریدم 

که دمش گرم همه چیو میگه  حدودا 3 تومن خریدمش ولی می ارزید

دوره فروش در استوری کلاته رو فروردین 402 خریدم 

حیف پولی که دادم 

قشنگ محتوای آستوریاس بود 

به پشتیبانشم اعتراض کردم که اصلا به کتفشم نبودم

من شهریور 402 ادمینی مریم مجیدی نژاد رو خریدم  که دمش گرم همه چیو میگه  حدودا 3 تومن خرید ...

عزیزم مرسی ازراهنماییت

منم دل نکردم شرکت کنم

پس کلاته رو میگن خوبه که

معین فرجی هم میگن خوبه ولی دوره هاش زیاده هزینش