2737
2734

والا اون پسزه منو بست به فحش خار مادر بعد ده ساعت. گذشتن از تگ گردنم حتی تذکر هم نگرفته بود راحت تاپیک میرد اما کافیه طرف راجب حجاب با انتخابات. تاپیک بزنه با راجب یع چیز مسخره دو سوته تعلیق میکنید فقط فکر منافع خودتونید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حالا فک میکردی غیر از اینه؟بخاطر منافعشون ندیدی ک چندروز حتی کامنتارو بستن

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2742
2738

اینجا جای بحثای سیاسی نیست خانم محترم کار اون پسر درست نبود و کار شما هم درست نیست

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
کی بوده تو رو بسته ب فحش

یه پسزه که تاپیک زده بود همه ی زن های نینی سایتم قحش داده بود منم جوابش رو‌ مودبانع دادم برگشت منو بست به قحش خار و مادر ده ساعت از تگ کردن نینی یار گذشت حتی یع تذکز کوچیکم نداد چه برسه به تغلیق

یه پسزه که تاپیک زده بود همه ی زن های نینی سایتم قحش داده بود منم جوابش رو‌ مودبانع دادم برگشت منو ب ...

من ندیدم تاپیکشو کی بوده ک اینقد وقیح بوده.....کاربری بده جنازه تعلیقی بگیر،🤣🤣🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
آخه میشه ( طرح مباحث مناقشه انگیز سیاسی)  😕 نمیدونم اینو ازکجا یادگرفتن ؟

کلا تو ايران حرف زدن راجب همچی ربط داره به سیاست اما کافیه به حرف ساده بزنی سریغ تعلیقت میکن و این پیام برات میاد از انور به قول خودشون ما در ایزان ازادی بیان دازیم

یه پسزه که تاپیک زده بود همه ی زن های نینی سایتم قحش داده بود منم جوابش رو‌ مودبانع دادم برگشت منو ب ...

با اقایون دهن به دهن نشو جانم ارامشت مهم تر از صحبت با یه مشت بی شعوره

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
کلا تو ايران حرف زدن راجب همچی ربط داره به سیاست اما کافیه به حرف ساده بزنی سریغ تعلیقت میکن و این پ ...

آفرین ‌دیگه پیونددهی عناصر گودرزو شقایق بهم عادی شده انگار

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
2706