2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان همه میگن شوهر نکن

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2728

هر چیزی توی ازدواج برات مهمه رو کتبی کن. صرفا به یه "باشه" گفتن طرف اکتفا نکن. شرط مکتوب کن.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2740

ازدواج بکن اما با درست ازدواج کن . فقط بحث مالی یا قیافه نباشه 

اکثر دادگاه ها پر از مردای پولداریه که زیر سرشون بلند شده 

یا پسرای ازک پزکی که به خاطر اخلاق گندشون طلاق میگیرن .

فقط اخلاق بگذار درجه اول اینکه گذشتش خیلی مهمه چون اگه با صد نفر بوده باشه معلومه آدم تنوع طلب وفادار نیست دیگه عرضی ندارم

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش
آخ گل گفتی 

بخاطر این اشتباه نمیدونی چی کشیدم 😔

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
نصیحت مادرانه دخترم اول چند سالته اگه مشغول درسی بچسب به درس حالا مادر بگو چه نصیحتی لازمه تا برات ب ...

من سالهاس درسمو تموم کردم دکترا دارم میگیرم 33 سالمه ولی چون ازدواجم نشد خیلی اذیتم میکنن از طرفیم کسی ندارم درست راهنماییم میکرد

مادر سر کاری دخترم انشالا  که یه فرد االایق نصیبت بشه عریزه دلم اهل کجای  مادر من شصد سالم دخترم بحق پنج تن بهترین روزها و دعای خیر سر راهت مادر عزیزم یه سوال دخترم شرمنده که ازت می پرسم قصد ازدواج داری دورت بگردم

2706