2733
2739

برای چندتا خونه اونور ماهم پیش اومد دعوا صحبت هیچ جوره حل نشد صدا این سگ از ۲۴ ساعت ۲۰ ساعت تو کوچه پره آخر همسایه بغلیشون با دوربین چندبار فیلم گرفت تو کوچه از صدا از بودن سگ تو بغشون و.... زنگ زد ۱۱۰ شکایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما تذکر نمیدین؟ ما برای سروصدای بچه هاشون تذکر دادیم دعواااا شد حالا  رفته توله سگم آورده پدر ...

من‌ خودم به صاحبخونسون گفتم تذکر داد اما کار خودشون رو میکنن بی فرهنگن چیه شدت بد دهن هستن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
نمی‌دونم یکیشون نره فکر کنم اوایل خیلی ساکت بودن الان انقددددد واق واق میکنن تموم نمیشه به صدای زنگ ...

ممکنه اون یکی ماده باشه فحل شده باشه ۱۰ روز بیشتر طول نمیکشه

تو این ۱۰ روز که سالی یه باره حتی صاحابشونم میخواد سر به تنشون نباشه😂😂

یه کم تحمل کن اگه بعد ۱۰ روز ادامه داشت چاره ای نیست برو تذکر بده

یه تاجی
برای چندتا خونه اونور ماهم پیش اومد دعوا صحبت هیچ جوره حل نشد صدا این سگ از ۲۴ ساعت ۲۰ ساعت تو کوچه ...

خب ۱۱۰ بیاد ک همون لحظه اونم صدای سگ رو میشنوه دیگه پلیس کر که نیستش لازمه فیلم بگیریم؟ 

ممکنه اون یکی ماده باشه فحل شده باشه ۱۰ روز بیشتر طول نمیکشه تو این ۱۰ روز که سالی یه باره حتی صاحا ...

نه عزیزم از قبل عید همین بساطه ده روز چیه 😑

می‌دونی کلا آدمای بی فرهنگ و نفهمی هستن

این یکی از کاراشونه، باید ازینجا بریم فکر کنم دلم برا اون سگا میسوزه میگم سگم باشی باید شانس داشته باشی صاحبان خوب باشه😂😂

آقایون دعوت به دوستی ندن