2737
2739
عنوان

برام یک کار تو دبی پیدا شد بنظرتون برم یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3120 بازدید | 130 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این شغلا بیشترشون الکیه میری میبینی باید سرویس جنسی بده حواستو جمع کن 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
این مزخرفات و از کجا میارین خدایی😶دبی شهر توریستیه!اکثر مردمش مهاجرن!یه درصد امنیت نداشت انقدر گرون ...

دوبی زیباست و خیلی بهش رسیدن و خیلی پیشرفت داشته چرا توریستی نباشه؟

برای توریست ها عالیه ولی برای کار اونم یه زن تنها نه

اون قضیه ک من گفتم مزخرف نیس والا چندسال پیش خبرش تو همه رسانه ها پیچید نمیدونم تو چه طور نشنیدی

2742
یه فیلم لا تاری دیدن فقط😂

من کلی مستند دیدم درمورد اونجا

بعد شما تضمین میکنی خانمای تنها برن اونجا بی هیچ پشتوانه مالی خاصی براشون فرش قرمز پهن کردن؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
خیلی زیاد به زن ها دخترا تجاوز میکنن  عرب های پولدار زیاد داره که فک میکنن با پول باید همه رو ...

نیازی به تجاوز نیست زن اونکاره زیاده اونجا قربونش برم از کل کشورای دنیا اون مدل دختر میان برای کاسبی😐

2740
دوبی زیباست و خیلی بهش رسیدن و خیلی پیشرفت داشته چرا توریستی نباشه؟ برای توریست ها عالیه ولی برای ک ...

قاچاق دخترا همه جای دنیا هست.اینجوری نیست برای کار پاشی بری ببرن بهت تجاوز کنن که!اون دخترا و تو ایران با وعده پول و زندگی عالی میبردن و همخواب مردا میکردن پاسپورتشونم میگرفتن تا نتونن کاری کنن.اونا چوب اعتمادشون به ادمایی که نمیشناختن خوردن

2706