2733
2739

هروقت بحث میکنم باهاش 

تقصیر خودشه ولی حرف حرف خودشه که میندازه گردن من 

هرچییییی بگی هرکاری هم کنی باز همینه 

چکار کنم چجوری با این رفتار کنم؟

دوستیم یکسال

دیکتاتوره

چند سالشه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دیکتاتور یعنی چی 19

یعنی همین مشخصاتی ک گفتی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
فهمیدم ولی وابستم نمیتونم ولش کنم دلم میسوزه انقدری براااش چون در کنار این بدی ها خوبیهایی هم داره

میفهمم ولی جلو ضررو هر وقت بگیری منفعته یا بگو این اخلاقتو درست کن یا اینکه دیگه تموم 

چون ببین کسی اشتباهاتشو گردن نگیره به مرور تو ضعیف تر میشی و اعتماد به نفست میاد پایین تر سنتم کمه به نظرم زودتر اقدام کن

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
طرف تو چندساله بود

برا من ۲۷ ساله بود ببین اصلا اشتباهاتشو که گردن نمیگرفت بلکه گستاخانه مینداخت به یه نحوی گردن من معذرتخواهی هم نمیکردهمشم میخواست رو من تسلط داشته باشه 

که من تمومش کردم الان خیلی راحتم 

من مگه چه قدر زندم که وایستم یکی عوض بشه بعد ببین به فکر تغییرش نباش چون یه مدت وانمود میکنه دوباره برمیگرده تنظیمات کارخانه 

من دارم خواهرانه میگم بهت وگرنه نفعی برا من نداره🥲💔

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!