2733
2739

اگر برای موضوعی دست روی قرآن گذاشتن برای راست و دروغ نیست برای انجام ندادن کاری خیلی گناه داره 

اگر برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش نکنیم؛ فردی دیگر 《از تلاش ما 》برای رسیدن به آرزوهایش استفاده خواهد کرد 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میشه خوهرانه کمکم کنی ؟و تاپیکمو گزارش بزنی(همین اخری که زدم) خدا خیرت بده واست صلوات میفرستم💚

زدم

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
منطورت اینه ب دروغ دست روقران بزاری؟

نه به دروغ دست نداشتم تاپیک قبل گفتم یه کاری رو انجام میدادم که خیلی توبه کردم نکنم ولی. دست خودم نیست انجامش و چون آخرین بار که توبه کردم قسم خوردم به بزگی خودش  که دیگه نکنم بازم انجام دادم این دفعه دست گذاشتم که انجام ندم چون دیگه چیزی بالاتر از قرآن وجود ندارد که مانع من بشه من این کارو انجام دادم ولی بعدش گفتم نکنه گناه باشه یا درست نباشه 

اگر برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش نکنیم؛ فردی دیگر 《از تلاش ما 》برای رسیدن به آرزوهایش استفاده خواهد کرد 🌹
واسه اینکه قول بدی؟ نظر شخصیم اینه درست نیست چون ممکنه درشرایطی قرار بگیری که انجام بدی

من چون دیگه چیزی بالاتر از قرآن وجود ندارد برام انجام دادم چون دیگه نمی‌خوام توبه رو بشکنم یهو زد به سرم انجام دادم حالا میگم نکنه گناه داشته باشه

2738
میشه خوهرانه کمکم کنی ؟و تاپیکمو گزارش بزنی(همین اخری که زدم) خدا خیرت بده واست صلوات میفرستم💚

زدم گلم 🌹

نه به دروغ دست نداشتم تاپیک قبل گفتم یه کاری رو انجام میدادم که خیلی توبه کردم نکنم ولی. دست خودم نی ...

گر هزار بار توبه شکستی باز ای خدابخشندس ناراحت نباش گلم

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
خوب نیست 

حتی برای این باشه که توبه رو نشکنم باشه چون دیگه نمی‌خوام تکرار کنم اون کارو 

نه به دروغ دست نداشتم تاپیک قبل گفتم یه کاری رو انجام میدادم که خیلی توبه کردم نکنم ولی. دست خودم نی ...

دیگه نباید کارتو انجام بدی و تاوان بدی داره اگه قسمتو بشکنی 

یٰا‌رَبَّ‌العٰالَمیـٖن🤍
2706