2752
2734
عنوان

دست روی قرآن گذاشتن ( نگران شدم یکم )

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 36 پست
حتی برای این باشه که توبه رو نشکنم باشه چون دیگه نمی‌خوام تکرار کنم اون کارو 

عهد ببند با خدا ، چرا دست روی قرآن گذاشتی .... نمیدونم خواهر زنگ بزن ۰۹۶۴۰

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من چون دیگه چیزی بالاتر از قرآن وجود ندارد برام انجام دادم چون دیگه نمی‌خوام توبه رو بشکنم یهو زد به ...

عیبی نداره ایشالله خداکمکت کنه رو توبت بمونی عزیزم❤️

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیگه نباید کارتو انجام بدی و تاوان بدی داره اگه قسمتو بشکنی 

چون نمی‌خوام بکنم دست گذاشتم چون برای قسم خودم به بزرگی خودش که نکنم ولی نمی‌دونم چیشد که اتفاق افتاد و چون قسم خوردم خیلی ترسیدم با خانواده ام امتحان بشم یا تاوان بدم که اینکار رو انجام دادم 

اگر برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش نکنیم؛ فردی دیگر 《از تلاش ما 》برای رسیدن به آرزوهایش استفاده خواهد کرد 🌹
چون نمی‌خوام بکنم دست گذاشتم چون برای قسم خودم به بزرگی خودش که نکنم ولی نمی‌دونم چیشد که اتفاق افتا ...

تا وقتی ک قسمتو نشکنی فک نکنم مشکلی باشه 

سعی کن پایدار باشی رو قسمی ک خوردی 

یٰا‌رَبَّ‌العٰالَمیـٖن🤍

خب من خیلی اینکار رو کردم حتی بار آخر قسم به بزرگی خودش خوردم ولی انگار تو خودم نبودم اتفاق افتاد گفتم این کارو کنم که دیگه سمتش نرم حتی اگه فکرش تو سرم اومد

اگر برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش نکنیم؛ فردی دیگر 《از تلاش ما 》برای رسیدن به آرزوهایش استفاده خواهد کرد 🌹
عیبی نداره ایشالله خداکمکت کنه رو توبت بمونی عزیزم❤️

ممنون عزیزم انشاالله 

می‌دونم قرآن حرمت داره می‌دونم نباید برای هر مسئله ای دست گذاشت ولی تو خودم تنها راه اینکه نرم سمتش همین کار بود 

تا وقتی ک قسمتو نشکنی فک نکنم مشکلی باشه  سعی کن پایدار باشی رو قسمی ک خوردی

نه دیگه نمیشکنم چون دیگه می‌دونم تاوان داره این کارم دست رو چیز کمی نذاشتم فقط دعام کن خدا کمکم کنه رو سیاه نشم پیشش

نه دیگه نمیشکنم چون دیگه می‌دونم تاوان داره این کارم دست رو چیز کمی نذاشتم فقط دعام کن خدا کمکم کنه ...

اگه ارادی کنی میتونی 

تو هرچی باشی فکنم از من بهتری چون من اعتیادشو داشتم!!یعنی ی روز نبوو احساس میکردم ی چیز کم دارم 

یٰا‌رَبَّ‌العٰالَمیـٖن🤍
متاسفانه 😞 

ترک کردنش خیلی اراده میخاد تو ک اینقد برات مهمه نزد خدا پاک باشی و حتی بخاطرش قسم قران خوردی چرا اینکارو میکنی اخه😕سعی کن اصلا تنها نشی و شبا تو حال بخاب و سایت های بد نرو. خودتو ب چیزای دیگ سرگرم کن. هروق خاستی بری سمتش ب این فک کن ک با اینکارت قراره چ عذابایی برا خودت ب وجود بیاری و چقد نزد خدا ارزشت بیاد پایین،

ولی مهمترینش اینه تنها نمون اصلا چون وقتی بقیه هم هستن اصلا بهش فکر هم نمیکنی، چنسالته؟ 

اگه ارادی کنی میتونی  تو هرچی باشی فکنم از من بهتری چون من اعتیادشو داشتم!!یعنی ی روز نبوو احس ...

منم معتادش شده بودم و اشتباه دقیقا همینجا بود که با اینکه میدونستم معتادشم باید کم کم قطعش کنم خواستم سریع این کارو بکنم و همین باعث شد که توبه هام شکسته بشه

2706