2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گف برو دو زاری !

1147 بازدید | 60 پست

از سر شب ک از سرکار اومد جز تایم شام خوردن همش رو تو اتاق پای سیستم گذروند تا حدودای دو سه نصف شب

با اینکه میدونس روحی حالم بده اصلا سمتم نیومد

بچم یکم مریضه تب داره بی قراری کرد اوردم کنارم

ک حواسم بهش باشه شوهرم اومد پتوش برد تو هال 

رف فیلم ببینه پسرمم بغلم خوابش برد 

بعد چند دقیقه شوهرم برگشت گف بچه رو چرا جای من 

خوابوندی گقتم بی قراری میکرد بغلش کردم 

خوابش برد نزاشت ادامه ی حرفمو بزنم عصبی شد 

گف بدت میاد بیام سرجام خفه شو دو زاری و با فحش 

رف بیرون 

حالا منه فلک زده رو بگو ک یه مقداری پس انداز دارم

قرار بود بدم این اشغال وام بگیره برای خونه خریدن

الان مثل سگ پشیمونم چرا من باید اونو ساپورت کنم 

موهام سفید شده از غصه یه ساله ارایشگاه نرفتم 

یه اصلاح بکنم زیر چشمام گود افتاده تیره شده

بیرون نمیرم با اینکه جایی رو ندارم برم و همش خونم

حوصلم سر میره افسرده و داغون شدم خس فرسودگی میکنم ولی همه چیز رو از خودم دریغ کردم 

ک اقا بتونه وام بگیره یه سقف بالا سرمون باشه 

ولی میبینم ارزششش رو نداره بی لیاقت

عزیزم همه چی پول و خونه و مال نیس خودت داری میگی یساله آرایشگاه نرفتم این مرد باید دلش به چیزی خوش باش یانه.حس افسردگی رو از خودت دور کن و شاد باش به نیازهای همسرت توجه کن اگر اون سمتت نمیاد تو برو اگر نتیجه نداد اونوقت فکری بکن.اگر شما برای همسرت مهم نبودی از اینک جای خوابش دادین پسرت ناراحت نمیشد

دیگه برام مهم نیس هر چ بادا بادعصر میخام برم ارایشگاه به خودم برسم موهام داغون و اسیب دیدن 

شدن پشم میخام برم به موهامم برسم یه حال 

اساسی به خودم بدم تا کی غصه خونه نداشتن بخورم عمر و جونیم رف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واضح هست به پسرتون حسودی میکنه حس میکنه محبت شما رو از ایشون سلب کرده

به نظرم توجخ بیشتری بهش بکن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731

امروز میری بیرون لباس شیک میخزری بهترین رنگ مو رو میزنی و مهم تر به پوستت میرسی و ناخون میکاری غیر اینو انجام بدی تو خودت خواستی باهات اینطور رفتار بشه...هیچ مردی تاکید میکنم هیچ مرددددی ارزش از خود گذشتگی افراطی رو نداره نزار چشمش بقیه رو بگیره تو خودت هم به خودت نمیرسی دختر برا خودت ارزش قائل نشدی یکساله توقع داری اون شوهرت بفهمه گلم؟؟؟؟

زندگی چیزیست که برایت اتفاق می‌افتد، وقتی داری برای چیز دیگری برنامه می‌ریزی😊

الاهی😪😪😪  دیگه باهاش حرف نزن. بیاد معذرت خواهی کنه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
 دیگه برام مهم نیس هر چ بادا بادعصر میخام برم ارایشگاه به خودم برسم موهام داغون و اسیب دیدن&nbs ...

حتما این کار رو بکن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

خونه واجبه. حق خودت و بچه اتون هست. تا الان انجام دادی رهاش نکن. سالهای بعد سخت تر میشه براتون.

بعد از خونه به هر چیزی که می‌خواهید انجام بدی فکر کن و برنامه ریزی کن.

این مردا معلوم نیست تو ۳۶۵ روز سال کی حالشون خوبه آدم همون موقع باهاشون برخورد داشته باشه 

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
عزیزم همه چی پول و خونه و مال نیس خودت داری میگی یساله آرایشگاه نرفتم این مرد باید دلش به چیزی خوش ب ...

همین نرد بهم میگه ولخرج نمیبینه زنای دیگه هر روز این مطب اون مطبن دنبال ژل و بوتاکس عمل و هزار قر و فر تازه سرکوفت خونه نداشتن به من میزنه

میگه تو نزاشتی چون ولخرجی کلا توهم میزنه

چ دل خوشی ازش دارم هزار بار رفتم سمتش فایده ای نداشته

چه اشتباه بزرگی همه پس اندازتو رو کردی شوهرت خونه بخره حداقل بگو نصف خونه رو به نامت بزنه اگه نزنه باختی

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
2706