2733
2734
عنوان

شرایط خاستگارم ☆☆☆

398 بازدید | 39 پست

شما بودین ازدواج می کردین ؟

من 19 سالمه   دانشجوی پیام نور 

اصالتا اهل شهرم اصلا تاحالا نه فامیلی از روستا داشتیم نه رفتم   نمی دونم محیطش چطوریه 

پدرم معتاد و سابقه دار  وضع مالیمونم بده 

قیافه و بدنم هم هیچ ایرادی نداره   فقط مشکلمون ورشکستگی مالی و اعتیاد بابامه وگرنه طایفه و اینا خیلی خوبی داریم 

یه خواستگار اومده برام  سنش 32  معلم   اهل روستا 

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

ظاهرشم ندیدم

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرق سنی یه مقدار زیاد هستش🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2742

خیر سنتم کمه

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
به هیچ وجه  

چرا ؟ 

اینم بگم من چادری نیستم  شرط چادر گذاشته 

و مذهبیه میگن     و دانشگاشم حوزه خونده

2740

تازه مانی که مستقل نشدین و شاغل نشدین ازدواج نکنید 

چون همین مواردی که گفتید مثل اعتیاد پدر و ...

اگر شاغل باشید و مستقل اصلا به چشم همسر و خانوادش نمیاد اما اگر شاغل ‌ مستقل نباشید و وابستگی مالی داشته باشید حتما به رخ شما میکشنذ

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

از روستا میخاد بیاد دختره شهری بگیره 

بعدشم افکارش سنتی و قدیمی داره اذیتت می کنه 

ول کن جواب رد بده بره 

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍

تفاوت سنی ملاک نیست باییییید باهاش صحبت کنی بعد تصمیم بگیری به حرف اونایی که میگن تفاوت سنیتون زیاده گوش نکن، مورد دوم اینکه دلیلش چی بوده که تا الان مجرد بوده؟ ازدواج ناموفق داشته ؟ اینارو بدون

تازه مانی که مستقل نشدین و شاغل نشدین ازدواج نکنید  چون همین مواردی که گفتید مثل اعتیاد پدر و ...

ممنون نظر خودم هم همینه 

ولی ولی مادرم بخاطر مشکلات مالی زودتر می خواد از سرش کم شم😞😞😞

من بودم نه اولا از شهر ب روستا یعنی از امکانات فراری بودن 

دوما تفات سنیتون زیاده و این یعنی مسئله های زیادی ک اختلاف نظر خداهین داش

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
چرا ؟  اینم بگم من چادری نیستم  شرط چادر گذاشته  و مذهبیه میگن     و ...

من بودم نه 

کلا کسی که برام شرط چادر بزاره رو قبول نمیکنم الی یه نفر که عشقمه 

ولی خب شما حتی ایشونو ندیدی 

من بودم نه

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
2706