2737
2739
عنوان

دقت کردین جدیدا

165 بازدید | 11 پست

تاپیک های جنجالی جمله جدید پیدا کردن؟😂

بجای کاربری دست دو نفره و... میگن تاپیک زدم برا دوستم مال خودم نیست

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

جدید نیست 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
جدید نیست 

من ک این چند روزه بیشتر دیدم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

موضوع برا دوستشونه اما اطلاعات ریز ماجرا رو هم میگن، بعد میگن همشو دوستم تعریف کرده، یا میگیم از کجا مطمئنی دوستت اینو اینجوری کرده میگه پرسیدم اینجوری گفته، انگار ما بچه ایم نمیدونیم مشکل خودشه🤭

موضوع برا دوستشونه اما اطلاعات ریز ماجرا رو هم میگن، بعد میگن همشو دوستم تعریف کرده، یا میگیم از کجا ...

حالا کاش مشکل خودشون باشه بعضیا چون میخوان با دروغ و موضوع جنجالی پر بازدید بشن اینو میگن ک از تاپیک های قبلیشون دروغشون رو نشه

2738
حالا کاش مشکل خودشون باشه بعضیا چون میخوان با دروغ و موضوع جنجالی پر بازدید بشن اینو میگن ک از تاپیک ...

سلام عزیزم خوبین 

ببخشید واسع کلاسای نهایی ماز دیگه کلاس نیست ؟ پشتیبانش گفت تو تلگرام برگزار میشه هرچی وارد گروه تلگرام میشم اصلا نیستن 

شما چجوری کلاسا نهایی را نگاه می‌کنید ؟؟

سلام عزیزم خوبین  ببخشید واسع کلاسای نهایی ماز دیگه کلاس نیست ؟ پشتیبانش گفت تو تلگرام برگزار ...

سلام ممنون 

چرا تو پنل هست قسمت کلاس های نهایی همه درسا چه عمومی چه اختصاصی

خیلی ممنونم گلم پیدا کردم  عزیزم واسه دوره ۱۰۰۰تست رایگان هست یا باید بخریم ؟

رایگانه