2733
2734

امروز مامانم گفت ، مثل من نباشید ک عرضه نداشتم ، پس انداز کنم ، هرچی طلا داشتم فروختم ، نفهمیدم چی شد، ارثیه ای هم بهش رسید ، برادراش کشیدن بالا به خاطر سادگی مامانم .

خیلی ناراحت بود تو این سن ، هیچی از خودش نداره 😞😞😞 گفت حتی شده ماهی ۱۰۰ هزارتومن بزار برای خودت کنار ، بعدا بتونی ی تیکه طلا برای خودت بخری ، انقدر پول لباس و چشم و همچشمی ندید   ، برای آینده اتون ی پول و پشوانه ای داشته باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانم ملک و طلا داره

ولی پول پس انداز نداره خودش خیلی ناراحته

چند وقته من خودم دارم براش پولاشو پس انداز میکنم 😁

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

یه طبقه خونه به نامشه که اونم من و خواهرم جلوشو‌گرفتیم نزنه به نام برادرم.بیمه عمر بابامم به نامش بود که زحمت کشید داد به برادرام مثلا باهاش وام بگیرن. رفت که رفت. هرچی طلا داشت فروخت که برادرم ماشین بخره.

طلا زیاد داره چ از دوران مجردیش ک خودش با پسنداز گرفته 

بعد شنیدم مادربزرگم ی عالمه طلا داشته ک تقسیم شده بین ۲دختراش سر ازدواجم خانواده بابام مقدار قابل توجهی دادن خودشم میگیره واسه خودش همیشه

💜Fearless
2740

حالا مامان من بهم میگه فقط به خودش برس فکر جیب من نباش، هرهفته یه کیف و کفش و شلوار وپارچه بخر تکراری نپوش.

انقدر که عقده ی به خود رسیدن داشته تو زندگیو همش دغدغه پس انداز و خرجای زندگی رو داشته

بهم میگه حتی نداشته باشم پول جور میکنم میدم بهت فقط خوشگل کن به خودت برس 

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

والا ک راست میگه مامانت.

مامانم بیچاره ی تک دست و ی گردنبند داره . بابامم چندین سال پیش پرایدشو زد بنامش تا مبادا یارانشو قط کنند 🥲

بعد یادمه اون موقه مامانم میگف نزن بنام مم خخ انگار ک بابام میخواد باش خلاف کنه . هی مامانم اوقات تلحپخی میکرد و پیترسید میگفت چرا میخوای بزنی بنام من 😒

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭

مامانا همیشه با لباس خریدن مشکل دارن مامان من ارثیه پدری خوبی بهش رسیده همیشه هم خوب میخره ولی به مامیگه کمتر بخرید پس انداز کنید😂😂

دیگه با این پولا نمیشه طلا خرید کنار گذاشت برای هرید طلا باید حداقل ماهی دو تومن بذاری کنار تا ظرف یکسال بتونی یدونه النگو بخری😐

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706