2733
2734

من درسارو خوندممم،ازشون سوالات نهایی و غیر نهاییم حل کردم،بجز ریاضی فیزیک و فیزیک ک ی بار دیگه برا نهایی مرور بشه و تا پنجشنبه هم میخوام قسمتایی ک مشکل دارم بخونم..بقیه رو تسلط خوبی دارمم...

فقط سوالم اینه ک ،انقد به ما میگن سوال مفهومی و سوال سخت میدن برا نهایی ،من واقعا ترسیدم..همش حس میکنم در این حد ک من میفهمم فقط برا امتحانات نهایی سالای قبل خوب بوده و مدرسه..

یعنی انقد سوالا سخته ک نمیشه جواب داد؟؟

میگن تا17،18 نمره رو راحت میتونن همه بیارن ،فقط واسه همون 2،3نمرست ک رقابت میکنن

شمایی ک پارسال نهایی دادین انقد سوالا عجیب و غریب بود؟

اخه ما مثلا این سوالات رو برامون حل کردن تو کلاسا و مدرسه و خودمونم حل کردیم یا مثالاش رو دبیرا برامون زدن،و برای همین زیاد وقتی روبه رو میشیم باهاش سخت بنظر نمیرسه الان..اون موقع ک اولین بار بود خییلی بد بود

یا مثلا میگفتن دینی و ادبیات خییلی سخت بوده ،من دینی متن کتابو بلدم،این هفتم دارم دور دوم میکنم تا روز جمعه ک ی دور دیگه کاامل بخونمش،

چیکار کنم واقعا؟

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(

من دوسال امتحان نهایی دادم هعی رد میشدم😐😂😂😂داشتم برای خرداد میخوندم فهمیدم دیپلمم اومده بیخیال شدم خدایا شکرت

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

آسون بودن حداقل واسه  کسایی که تست کار کرده بودن 

مثلا بنده فیزیک فصل 4 و امرای فصل 3 رو نخونده بودم فارسی 6-7 درس نخونده بودم دینی درس آخر فقط 1 با خونده بودم شیمی فصل 4 اصلا درست نخوندم خیلی از صفحاتش مونده بود 

فقط ریاضی و زبان و عربی و ... درست خونده بودم ( اونم نه زیاد ) 

معدل کتبیم شد ۱۷.۰۱  اونم منی که کلی درس نخونده داشتم 

بالاترین نمره هم ریاضی بود که شدم ۱۹.۵ 

توکل کن به خدا 

منظورم اینه منی که کلی از قسمت های درس ها رو نخونده بودم شدم ۱۷.۰۱

البته من همیشه ۲۰ بوده نمرما اما سال آخر نخوندم .معدل دیپلمم هم شد ۱۹.۳۸ 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آسون بودن حداقل واسه  کسایی که تست کار کرده بودن  مثلا بنده فیزیک فصل 4 و امرای فصل 3 رو ...

اهاا،نه من خداروشکر همه رو حداقل ی دور خوندم

از اول سال تا کنکور اردیبهشت بالای 10 بار شیمی و زیست و خوندم

فیزیک و ریاضی کمتر

عمومیاهم حتی سلامت و بهداشتم تقریبا 3دور خوندم

فقط درس 14تا 18ادبیات رو 1 بار خوندم،درس 3زبانم کم خوندم :/،بقیش حله

این شکلی بنظرتون معدلم چطور میشه؟

از ادبیات و ریاضی خیییلی میترسم

آسون بودن حداقل واسه  کسایی که تست کار کرده بودن  مثلا بنده فیزیک فصل 4 و امرای فصل 3 رو ...

اگه موردی نیست،میشه لطفا بگین ترازتون چند بود یا17؟؟

اهاا،نه من خداروشکر همه رو حداقل ی دور خوندم از اول سال تا کنکور اردیبهشت بالای 10 بار شیمی و زیست ...

به نظرم کافیه فقط حواستون به دینی و فارسی هم خیلی باشه 

ریاضی من به جز تست های که حل کردم دیگه فقط کل کتاب خونده بودم حتی برای آزمون زیاد وقت نکردم مرور کنم ( یادم میاد چند تا فصل آخر اصلا مرور نکرده بودم . 

به هر حال شما حواستون باشه و اینکه سوالات رو عمدا جوری طرح میکنن که شما به اشتباه بیوفتید فقط حواستون جمع کنید 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟