2737
2739

👩‍🦯مرسی

الان میذارم

انشا از زبان قطره باران😑😐

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

به نظرتون یه خیریه درست کنم واسه بچه هایی که انشا نمینویسن بنویسم.

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشا رو میذارم خواستین نظر بدین مراجعه کنین به امضام😑

2742

بزار عزیزم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

Star:

زیر آسمان تنهایی در سکوت صبحدم،دست در دستان دوستانم بیصدا پایین می آییم...

عابری پیاده را میبینم که آرام آرام قدم هایش شدت میگیرد انگار از آمدنمان خوشحال نیست!

اما چند کوچه پایین دختری بی اختیار آهسته تر گام برمیدارد! چشم هایش را میبندد و با لذت عطر خاک را استشمام میکند! با دیدن این صحنه تصمیم میگیرم از دوستانم جدا شده و به او نزدیک شوم...

دخترک با پیراهن سبز و روسری قرمز به گل رزی تازه شکفته میماند که حال بارش باران را فرصتی برای راز و نیاز با خدای خویش دیده و با لبخند دست های کوچکش را به سوی آسمان بلند کرده 

با هر قدمی که پیش میگذارم نجواهای او در گوش باران ملموس تر میشود،صداها نقش میگیرند و آوایی دل انگیز فضارا پر میکند،

دختر کوچک زمزمه میکند ای الماس های کوچک پاک آسمانی ک رسانای آرزوها هستید، آرزوهای مرا به گوشش برسانید

درحالی که دوستانم هر یک مسیری را انتخاب کرده و مشغول گفت و گو هستند انتخاب من دستان کوچکی است که به سوی آسمان بلند شده است...

یکی از قطره ها قصد نشستن بر دل کویر دارد و دیگری بر سینه کوه،رفیق همیشگیم میخواهد لبخند بر لب گیاهی تشنه لب جاری کند و خواهرم دست نوازش بر سر بوته های خار خواهد کشید! تنبل ترین قطره نیز تصمیم قشنگی گرفته است و میل بر نوازش خانه ای از کوچه پس کوچه های شهر دارد...

کم کم از آنها فاصله میگیرم و به سوی دستان یار پرواز میکنم

قند در دلم آب میشود وقتی روی دستان لطیف تر از برگ گلش مینشینم

در همین حال رد چشمان دوست جدیدم را میگیرم که گویی فرد آشنایی را دنبال میکند

پسر کوچولویی دستانش را برای ما تکان میدهد و هیجان زده در حالی که صدا میزند آبجی آیدا به سمت ما میدود

آیدا با مهربانی دستان برادرش را میگیرد و قدم زنان از باران برای او میگیوید

:

《به نظر من قطره های باران گوهر هایی از جنس زیبایی و پاکی اند که با وجود چثه کوچکشان دلی به وسعت اقیانوس دارند و برایشان فرقی ندارد که آغوش کویر را بپذیرند یا محبت دریارا و چه باصفا هستند! زیرا برای رسیدن به زمین مسیری طولانی پیموده اند اما هرگز احساس خستگی نمی کنند؛آن ها که رنج جدایی از آسمان را با خنده های غنچه معامله کرده اند.و به راستی چه خوش بخشنده هایی هستند،آنها که وجود خود را فدای وجود دیگری میکنند》

و من مشتاقانه در حالی که جذب پیراهن سبزرنگ آیدا میشوم در انتظار ادامه ی حرف هایش هستم

آیدا ادامه میدهد

:برخی از انسان ها نیز همچون قطره فروتن،متواضع و فداکارند.آدم هایی که حضورشان به این دنیا زیبایی دو چندان بخشیده است

افرادی که شاید خودشان در این زندگی پر فرازو نشیب، رنج و غم های زیادی را تحمل کرده اند اما همچنان استوارانه ایستاده اند و غم هایشان را بر سر دیگران آوار نمی کنند بلکه در پی بنای خانه هایی از جنس عشق و مهربانی اند》

حرف های آیدا این دختر بینظیر و تشبیه های بی مانندش مرا به فکر فرو میبرد و در حالیکه احساس خشنودی فراوانی به خاطر انتخاب مسیرم قلب و روح مرا فرا میگیرد چشم هایم را میبندم تا شاید جایی دیگر و روزی دیگر متولد شوم

.....

باران که شدی مپرس این خانه کیست/سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست

باران که شدی پیاله ها را نشمار/جام و قدح و کاسه و پیمانه یکیست

تامام

به نظرتون یه خیریه درست کنم واسه بچه هایی که انشا نمینویسن بنویسم.

با اینکار استعداد های اونا رو ممکنه مهار کنی

شاید یکی تستعدادش همین باشه و از روی تنبلی نمینویسه  

و همینطور باعث میشی مسولیت پذیر نباشن!

وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>  میگی مُردنی دیگه برنمیگرده؟؟بیا سر قبرم برام بخند تا بهت ثابت شه، مرده‌ی دیروز میشه، زنده امروزت ))!   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935
2740
در انتظار عکس...

نه تو مجازی نوشتم 

تایپ کردم

با اینکار استعداد های اونا رو ممکنه مهار کنی شاید یکی تستعدادش همین باشه و از روی تنبلی نمینویسه &n ...

*استعدادش

وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>  میگی مُردنی دیگه برنمیگرده؟؟بیا سر قبرم برام بخند تا بهت ثابت شه، مرده‌ی دیروز میشه، زنده امروزت ))!   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935

بچه ها اسم دختره آیدا بود واسش انشا نوشتم نیم ساعت نهایت ۴۵ دقیقه وقت گذاشتم

با اینکار استعداد های اونا رو ممکنه مهار کنی شاید یکی تستعدادش همین باشه و از روی تنبلی نمینویسه &n ...

میفهمم

ولی بعضیا واقعا دوس ندارن

من بچه بودم اصلا دوس نداشتم حس میکردم بی استعدادم

ولی خب اینجوری من خودم دوس دارم بنویسم دیگه نمیدونم نظرت چیه

قشنگ نوشتی👏🏻 متن برای انشا خیلی طولانی هس... و اینکه عزیزم خب اینو معلم ببینه میفهمه کار خود د ...

رو برگه بنویسه خوب میشه فک کنم

جدی یعنی خوبه که فک میکنه کار خودش نیس🥲🥹ایول😂

2706