2733
2734
عنوان

اردک رو چن ماهگی میشع سر برید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1946 بازدید | 144 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی عکس اردکت رو بده ببینیم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
روستا ندارین؟   ک اونجا بخورین من از وقتی یادمه مامان بزرگم. ابگوشت مرغ و خروس بار میزاشت واس ...

نه دیگه نمیتونیم هم بخوریم ، بابام گوشت شتر و بوقلمون گرفت ، اما خوشمون نیومد 

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2728
آره خب باید شتر رو تو خواب ببینیم

قیمتش نجومی  نیست ک بشه یک رویا

مثل گوشت گوسفنده قیمتش. امتحان کن عالیه

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
تو آیین اسلام، توصیه کردند که حیوانی که تو محیط خونه‌تون رشد می‌کنه رو بگذارید به مرگ طبیعی زندگی‌ش ...

اخه کی  ب آیین اسلام توجه میکنه

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
قیمتش نجومی  نیست ک بشه یک رویا مثل گوشت گوسفنده قیمتش. امتحان کن عالیه

اسی گوسفند الان نجومی واس خودش دیگه😂😂😂

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2740
وا، آیین اسلام برای زمانی بود ک گوشت ارزون بود گلم

عجب! 

مشخصه که کاملا با تاریخ اسلام کاملا بیگانه‌اید و حتی احوالات مسلمانان در شعب ابی طالب که ضرب‌المثل شده هم به گوشتون نخورده! 

اتفاقا در تنگنا و دشواری‌ها معلوم می‌شه چقدر به ارزش‌های اخلاقی و اعتقادی مون پایبندیم! 

اگر نه از روی شکم سیری بخشیدن و گذشت و... که هنری نیست.

شما چجوری درست می کنید 

قیمه میکنم  فقط

همه شمالی ها عاشق اردکن و میپزن میخورن حالا باقی جاهاام میخورن ولی اونا بیشتر من خودم دوس ندارم گوشتشو ولی یجوری تعجب کردید انگار میخواد ادم سر ببره یا ندید غذا با گوشت اردک😐

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
عجب!  مشخصه که کاملا با تاریخ اسلام کاملا بیگانه‌اید و حتی احوالات مسلمانان در شعب ابی طالب که ...

بله بیگانه ام ، شما حتما حضور داشتید در اون زمان

احوالات مردم ما هم کم از شعب ابی طالب نداره 

از قدیم میگن سواره از پیاده خبر نداره، سیر از گرسنه

وا اردک طبیعی بزرگش کردم. مگ قراره با من زندگی کنه

🤣🤣🤣🤣

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2706