2752
2734
عنوان

اردک رو چن ماهگی میشع سر برید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1948 بازدید | 144 پست
چرا ب زور  ما همه مدل گوشت میخوریم. شتر. شترمرغ  غاز. اردک. مرغ. خروس. شهری هم هستم. روست ...

با وجود اینکه دلم میسوزه ولی دلم میخواد شتر رو امتحان کنم اونم کوبیده ش با کبابش رو آتیش

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
تو شهر ما خوردنی نیس  و همونجور که یکی از کاربرا گفتن دلم نمیاد حیوونی که خودم بزرگ کردم بکشم ...

یعنی شما تا حالا چیزای طبیعی نخوردید. مرغ و خروس و اردک  بوقلمون. غاز؟ 

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ب زور  ما همه مدل گوشت میخوریم. شتر. شترمرغ  غاز. اردک. مرغ. خروس. شهری هم هستم. روست ...

چون از بچگی به ما این گوشت ها را ندادند فقط گوسفند و مرغ و ماهی خوردیم ، و دیگه ذائقه مون قبول نمیکنه...

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
2731
یعنی شما تا حالا چیزای طبیعی نخوردید. مرغ و خروس و اردک  بوقلمون. غاز؟

مرغ و خودم بزرگ نکردم خودمم نکشتم که بخوام ناراحت شم ولی وقتی یچیزیو خودت بزرگ میکنی دلت نمیاد بکشی بخوری 

با وجود اینکه دلم میسوزه ولی دلم میخواد شتر رو امتحان کنم اونم کوبیده ش با کبابش رو آتیش

ب چی دلت میسوزه؟ دلت ب حال خودمون بسوزه

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
از کجا میدونی استارتر شهر هست؟😃 تو شهر که نمیشه از اینکارا کرد

درسته من حواسم نبود که شاید روستا باشه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
تو آیین اسلام، توصیه کردند که حیوانی که تو محیط خونه‌تون رشد می‌کنه رو بگذارید به مرگ طبیعی زندگی‌ش ...

وا، آیین اسلام برای زمانی بود ک گوشت ارزون بود گلم

اگه دیگ آنلاین نشدم ، حلال کنید همگی.
تو آیین اسلام، توصیه کردند که حیوانی که تو محیط خونه‌تون رشد می‌کنه رو بگذارید به مرگ طبیعی زندگی‌ش ...

😑😑😑😑😑پس برای چی پرورش میدن؟

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
چون از بچگی به ما این گوشت ها را ندادند فقط گوسفند و مرغ و ماهی خوردیم ، و دیگه ذائقه مون قبول نمیکن ...

روستا ندارین؟   ک اونجا بخورین

من از وقتی یادمه مامان بزرگم. ابگوشت مرغ و خروس بار میزاشت واس نوه هاش

2706