2733
2734
عنوان

چرا شوهرم باید با زن متاهل خیانت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 8953 بازدید | 193 پست
نهههه اتفاقا باید بپونه و مثل چییی بدوشش باشگاه برو چیزای سالم بگیر بخور پرتئینتو ببر بالل ب زیبا ...

اطزافیان همین رو میکه میگن بمون خرج کن ازش بکن چون داره 

میخوام خونه رو از چنگش دربیارم 

میگی حراحی کن به خدا خیلی ازش سرم اون دزبرابر چهره من اعتماد به نفس نداره چهرم جون تر میرنه ازش با اینکه دوسال ازم بزرگتره فقط

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار کنم الان واقعا تو خونه اش امکانات عالی دارم هرخرجی بخولم میکنم بعد طلاق چی میشه 

خوب حالا که داره میتونی نفقه مهریه اجرت المثل طلب کنی اموالش رو توقیف کنی لازم نیس به خودش بگی اول بکن نامه ببر از دارایی این کار رو بکن بعد خودش می‌فهمه 

این آدم وقتی اونو دوست داره تهش باهات نمی‌مونه شوهر اون زن هم بدون نگرش نمیداره تهش باید تا میتونی ازش بگیری برای مباداالانم تو قیف کن بگو طلاق نمی‌گیرم 

در کل اونا که حیا ندارن همین الانشم راحتن کارشون رو میکنن 

خودت هم جوانی یا کار می‌کنی یا ازدواج می‌کنی بعد این آقا 

موندن با این آدم فقط هدر دادن احساس وجوانیت هست 

کسی که به زن شوهردار رحم نکنه هر کی برسه ماده باشه پایه هست پس ممکنه مریضتم بکنه 

به فکر خودت باش

چون چیزی ک دوست داشتی بشنوی رو شنیدی نه واقعیت رو واقعیت رو کسی میگه ک شرایط تو و بعدتورو زندگی کرد ...

شوهره از سایه خودشم میترسه...  شوهر زنه بهش گفته ثابت بشه خیانت کردی کشتمت..    این حرف برای تلنگر کافی نیست؟! 

بَرام هیچ حِسی شَبیه طُ نیست...❤
2728
اوووو من الان اینو دیوم باریکلااااااا افرین بهترین کارو کردی

جدی ؟؟ 

اره جندوقت فراری بود از ترس شوهره زنه هنوزم ترس داره جون شوهره گغته اگر بهم ثابت بشه اسلحه میگیرم میکشمتون اما چه فایده اگر هنوز دلش با لون زنه باشه

اطزافیان همین رو میکه میگن بمون خرج کن ازش بکن چون داره  میخوام خونه رو از چنگش دربیارم  ...

پس بااعتماد بنفس هم رفتارکن

و ی فضای عاشقونه بینتون راه بنداز

بزارهیجان و عشق باشه تورابطتتون

البته بزایکم بگذره بعد

مثلاتوجمع ک نمیشه کاری کنین باهاش سک.سچت کن 

یاتوماشین و جاهای محدود سک.س کنین

یا حرفای رمانتیکی ک تاحالا بهش نزدیو بزن

منتهاتو یه شرایطی ک فک نکنه بخاطراین کارش چشت ترسیده ها

ی شرایطی باشه ک حس کنه از قلبت جوشیده

شوهره از سایه خودشم میترسه...  شوهر زنه بهش گفته ثابت بشه خیانت کردی کشتمت..    این ح ...

برای تلنگر کافیه

ولی برا ادامه ندادن نه

این مرد همچنان تنوع و هیجان و احساسات رو دوست داره و اونو از زنش نمیگیره

بهش میگم اینارو تورابطتون بوجود بیار 

توزندگیشم بمون فقط پول و خونه و طلا بکن ازش

2740
نمی دونم میگه من چسبیدم به زندگیم و ماشین دست دوستم دادم

واقعا شاید درست میگه 

من ماشین داداشمو خابوندن گفتن فلان روز فلان منطقه فلان ساعت . خانمی کنارت بود که کشف حجاب کرده بود 

زن داداشم اولش شک‌کرد .  رفت تاریخشو درآورد ، دید روز تعطیلی بوده و همون روز و روز بعدش . داداشم کلا بغل خودش تا شب خواب بوده 

منظورم اینه این‌جوری موضوعات پیش میاد 

این یک مورد رو ندید بگیر 

این که با زن متاهل رابطه داشته حکمش از نظر قانون واسلام میدونی چیه  درسته بچه داری ولی اگر زند ...

اره عزیزم من مهرمو کذاشتم اجرا اما جون برگشتم به زنذکی گفتم مهرنمیخوام جون دارم زنذگی میکنم اما خونه تحت توقیق هست تا زمانی که بزنه به نامم

واقعا شاید درست میگه  من ماشین داداشمو خابوندن گفتن فلان روز فلان منطقه فلان ساعت . خانمی ک ...

آره چی بگم فکرم درگیره ولی به خاطر بارداریم فراموش میکنم اگه چیزی باشه بالاخره گندش درمیاد

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدی ؟؟  اره جندوقت فراری بود از ترس شوهره زنه هنوزم ترس داره جون شوهره گغته اگر بهم ثابت بشه ا ...

عزیزم خونه بگو بنامت کنه حق طلاق و حضانت هم بگیر بعدش از زندگیت پرتش کن بیرون

جدی ؟؟  اره جندوقت فراری بود از ترس شوهره زنه هنوزم ترس داره جون شوهره گغته اگر بهم ثابت بشه ا ...

احساسات هر۶ماه یبارتغییر میکنه

اصلا برات مهم نباشه

این مساله رو اگ باشه زمان درستش میکنه

فقط الان شوهرت خلا عاطفی داره

دعوا درست نکن

اون درک نمیکنه روان پودر تورو

نزار خلاپیش بیاد زیاد سک.س کنین متنوع 

و بهش عشق بده 

2706