2733
2739
عنوان

چرا شوهرم باید با زن متاهل خیانت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 10099 بازدید | 193 پست
عزبزم اون‌زندگی که بخوام توش مهر بگیرم چع فایده داره 

مهر رو گفتم بگیری چون حقت هست وبشه برات پس اندازی تو پولش رو نگیری می‌ره برای زنای دیگه خرجش می‌کنه بزار پول کمتر دستش باشه برای آینده خودت وبچت که اگه زندگی نکردی یا ول کرد رفت هم مفت نباشه 9سال جوانی وعمرت هم بتونی از پس بچت بربیای دست جلو کسی دراز نباشه 

مرد پول تو جیبش نباشه این زنا محل بهش نمیزارن 

اگر روزی ترکت کنه تو وبچترو هم هر ماه مجبور باشه یه پولی بده خرج بچش رو بده که اگه نده خوش خوشانشون میشه بره با اون زن یا هر زنی برای اون خرجش می‌کنه 

وقتی اعتماد بهش دیگه نیست تا میتونی باید ازش بگیری برای روزی که خدا نکرده بیاد بگه دیگه نمی‌خوام زندگی کنم دوست ندارم یا می‌خوام اون زن رو بگیرم یا بره صیغش کنه اقلا شاید اون روز از نظر مالی نداشته باشی یا توان وشرایطت کار نداشته باشیبرای آینده باید پول داشته باشی 

ضمنا مهر حق زن هست از لحظه عقد حتی می‌تونه تمکین نکنه تا دریافت نکنه حالا زن میگه نمیخوامزندگی میکنیم دلیل نمیشه که دین نمونه رو مردکه نده 

بازم میگم قصد ناراحت کردنت رو ندارم ولی اگه رفته بود زن مجرد یا مطلقه یا دوست دختر گرفته بود می‌گفتیم طالب زندگی هست ولی این که با زن شوهرداربریزی رو هم خیلی خیلی حرکت بدی هست یعنی همه کار ازین آدم بدون عذاب وجدانی میاد 

مواظب عمرت جوانیت واحساست باش که مفت از بین نره خواهشاً خودت رو دوست داشته باش نه یک خاصیت رو 

مگه اون موقع که با اون خانم بوده یک ذره به تو یا حتی بچش فکر کرده فقط به فکر لذت بودو وهوس حتی عشق و دوست داشتن هم به اون خانم نداشته 

حالا میگی بچه دارم میتونی حفظ ظاهر زندگی کنی ولی کم ترین تنبیش اینه که خونه به نامت کنه وتضمین بده برای ادامه زندگی 

پس بااعتماد بنفس هم رفتارکن و ی فضای عاشقونه بینتون راه بنداز بزارهیجان و عشق باشه تورابطتتون الب ...

طرف رفته با زن شوهردار بعد تو ازرابطه  باهاش به استارتر پیشنهاد میدی مگه میشه مگه می‌تونه اون آقا دیگه اون خانم رو تصور می‌کنه خانم استارتر هم چندشش میشه 

میخوای بگه برو بیارش خونه من وشوهر اون خانم خودمون براتون کف می‌زنیم شما .عشق کنید و......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهر رو گفتم بگیری چون حقت هست وبشه برات پس اندازی تو پولش رو نگیری می‌ره برای زنای دیگه خرجش می‌کنه ...

به خدا الان داشتم ضجه میزذم تو بغلش یه جوری شدم مسافرت میرم گریم میگیره رستوران میرم گریه میکنم تو اوج شادی غم دارم به معنای واقعی داغونم امشب میکم چرا رفتی با اون میگه فقط شیطون گولم زده خودش میگه میدونم با زن متاهل بودن گناه کبیره اس خودشم گریه میکرد 

نمیدونم چیکار کنم فقط ارزوی مرگ دارم هیچیرنمیتونه حالمو خوب کنه درو دیوارای خونه میخوان بخورنم نمیدونم این چه بلایی بود سرم اومد

یاد خرفش که به زن گفته بود دوست دارم همش تو مغزم هست 

اخه شوهرم میکه من ولش نکردم من نمیدونم چرا میخواد اون زن رو بی گناه جلوه بده

به خاطر این که براش دردسر درست نکنی ،احتمالا به شوهرش گفتی ،می ترسه شوهرش غیرتی شه بلا ملایی سرش بیاره،می خواد گندی که درست کرده رو جمع کن

2731
چیکار کنم الان واقعا تو خونه اش امکانات عالی دارم هرخرجی بخولم میکنم بعد طلاق چی میشه 

نه بابا دوسش نداره اتفاقا زن خودشون از همه بیشتر دوس دارن،منتها شوهرت هوس باز وتنوع طلب،زن چراغ سبز نشون داده وهرزه بوده اینم بدش نیومده ،تا زن پا نده مرد نمیوفته دنبالش

نه بابا دوسش نداره اتفاقا زن خودشون از همه بیشتر دوس دارن،منتها شوهرت هوس باز وتنوع طلب،زن چراغ سبز ...

عزیزم خودم شنیدم که بهش گقت به خدی دوست دارم که نمیفهمی با پوست کوشت استخونم میخوامت براش پروفایل های عاشقانه کلی گذاشته بود حتما دوستش داشته دیکه 

بعد خودش میکه دور من دختر حتی زن مطلقه هست خیلی دوست دارم بد‌ونم چرا با این رفته فقط میخوام بدونم اون زن چه اخلاق و ویژکی دلشته 

به خاطر این که براش دردسر درست نکنی ،احتمالا به شوهرش گفتی ،می ترسه شوهرش غیرتی شه بلا ملایی سرش بیا ...

اخه میگه نفرینش نکن کرم از من بوده همش پیام میدادم اما من هیچ خرفشو باور ندارم هیچی

2740

به قول خودش شیطون بازم گولش میزنهفقط بدون شما مقصر نبودی اصلا کجای این ماجرا بودی که نوشتی منم مقصر بودم اگر کمی کاستی عیبی هم داشتی از نظرش که نداشتی میتونست باهات صحبت کنه مثل خودت بهت مهلت بده یا اقلا حداشه بره اونم نه با کسی که شوهرداره همین الانشم میگه نفرینش نکن براش مهم هست هنوز 

اون خانم هم شوهرش فهمیده دیگه خودشو جمع کرده بهش پا نمی‌ده موقت اینم میگه پشیمونم و..

حالا اینا رو ولش کن بگو اگه راس میگی چرا 6ماه یکسال دیگه صبر کنم زندگی کنم خونه به نامم کنی از کجا معلوم تو قصد زندگی نداری اونم با این حرکتی که زدی معلومه که نداشتی حالا من چرا باید رو هیچی زندگی کنم 

غلط اضافه کردی تاوان بده خونه به اسم بچه بکن بدونم هر کار بری بکنی منو بچم یسقف داریم بالاسرمون تضمین بده که دیگه نکنی 

اگرم خونه به اسمت کنه که نمیکنه خونش رو انتخاب می‌کنه تا رضایت شما رو مطمعنم حواست باشه بعدش قول نامه باید بین هم بنویسید وگرنه بعداً راحت به عنوان هبه مهدیه حتی بعد طلاق می‌تونه ازت پس بگیره 

خلاصه راحت ولش نکن براش مفتی تمام بشه یک میلیاردی پولی نیس که بخوای بگیری هیچ جا هیچی نمیشه ولی همونم کاشی بعض هیچی هست

[QUOTE=337143075]عزیزم خودم شنیدم که بهش گقت به خدی دوست دارم که نمیفهمی با پوست کوشت استخونم میخوامت براش پروفایل ها ...[/بعید می دونم همه مردا ی این مدلی که می خوان باکسی در ارتباط باشن زبون زیادی می ریزن که ازش سو استفاده کنن هیچ عشق ودوست داشتنی نیست فقط تنوع طلبی،اگه هنوز بهت ابراز محبت می کنه وتلاش می کنه که بمونی بدون که هدفش همین بوده،ولی اینجور مردا خیلی سستن  باهرکسی رابطه برقرار می کنن هیچ تعهدی ندارن هزارو یک جور مریضی هم بهت میدن فقط دنبال عشق وحال خودشونن،ازش تعهد بگیر و ساده نگذر 

طرف رفته با زن شوهردار بعد تو ازرابطه  باهاش به استارتر پیشنهاد میدی مگه میشه مگه می‌تونه اون آ ...

عزیزم من الان رونمیگم ب خودش توضیح دادم

بعد از تموم شدن این ماجرا .معلومه فعلا ی بازه زمانی نبایداصلا روبده بهش حتی اگ مبخوادچ بریه ک خودشم چندشس میشه و طبیعیه.

منظورمن این بود ک بعداز پشت سرگذاشتن قائله بجای احساسی بودن..اگر موندی منطقی و هدفمند و زیرکانه عمل کن ب نفع خودت .همین