2737
2734

قبل این  زیاد اهمیتی نداشت برام  امروز از صبح حس و حال دیگه ای دارم  چیزایی که خریدم براش و نگاه میکنم. باهاش حرف میزنم همش تو تصورمه غرق لذت میشم با فکر کردن بهش 😍 ۱۴ هفته ام  انگار امروز. حس مادرانه ام عود کرده

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا حفظ‌ش کنه براتون عزیزم❤️

برای منتظرها هم دعا کن

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
2728
فقط صبر کن صبر کن تا بیاد اونوقت میگی دنیا بدون اون چه شکلی بوده تا حالا

😍😍😍

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
2740

وااای انگشت های کوچولوش 😍😍😍😍 دیوونه میشه ادم از عشق به فرزند

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤

عزیزم مبارکش  باشه انشاالله جفتتون تنتون سلامت باشه. خیلی حس قشنگیه.  منم باردارم ولی نمیتونم بیرون برم . انقد دلم میخاد براش خرید کنم. 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن ، ممکن می شود...... 

من تو غربالگری اول که تو صفحه نمایش سونو دیدم شروع کردم گریه کردن

انگار معجزه بود برام قشنگ ترین صحنه ای بود که به عمرم میتونستم ببینم و تکرار ناپذیرترین بود برام

همیشه از بچه دار شدن فراری بودم و حاملگیم ناخواسته بود الان میگم کسایی که خودشون رو از لذت مادرشدن محروم میکنن نمیدونن که چه چیزی رو از دست دادن

امیدوارم کسایی هم که آرزوی نینی دارن زودی دامنشون سبز بشه 😍♥️

2706