2737
2739
عنوان

بچم انگار شبیه طرف شوهرم شدع

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 43 پست

عزیزم . وقتی داشتی همسر انتخاب میکردی باید به این روزها هم فکر میکردی دیگه . قطعا بچه حتی درصدی شبیه خانواده شوهرت میشه دیگه . ژنتیک به این تعریف هایی که از مادرشوهرت کردی کاری نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا این دنیا هیچ عدالتی واسه خانما نداره

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

همه این طرز فکرها بخاطره شرایط روحی بعد از  زایمانه عزیزم.

سعی کن اجازه ندی این افکار منفی و مزاحم آرامشتو بهم بریزه.

از اون کوچولویی که خدا بهت داده لذت ببر 

چون قراره یه روز بشه همدم مامانش و عزیزترین شخص زندگیت

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.
2740
بچه اول پسر شبیه مامان میشه  اگه دختر باشه شبیه بابا  قدینیا اینجوری میگفتن

دقیقا دختر منم به باباش رفته ناشکری نمیکنم ولی میگم کاش رنگ پوستش به خودم می‌رفت آخه شوهرم سبزس دخترمم هروز داره پوستش تیره تر میشه واین خیلی منو اذیت می‌کنه ولی خودم سفیدم

عب نداره حالا من پسرم شبیه خودمه دخترم شبیه  باباش خودم میگم کاش دخترم شبیه خودم بودولی چـمیشه کرد شوهرمم خوبه ولی شبیه خودم بود عالی میشد دوتاش اونارو دق میدادم  

برام هیچ حسی شبیه تو نیست

منم دقیقا شرایطم مثل شما بود ،ولی دوتا پسرام کپی پدرشونن. و اونم شبیه مادر و خواهراش،اوایل هی میگفتن شبیه فلانیه منم لبخند میزدم و تایید میکردم ،خوب بچه یا به پدر میره یا به مادر. دوستای شوهرم میگفتن کپی برابر اصل .ولی الان شوهرم میبینه عادتهای برادرامو جلوشون میگه این کارش خود داییشه اونام قبول دارن 

خدایا خواهر کوچیکه هم صاحب خونه بشه الهی آمین😍 ‏یه چیزایی رو نمیشه تو مدرسه و دانشگاه، کف خیابونا و دوردورها یا تو مهمونی و جمع دوست‌ها یاد گرفت، باید سر سفره‌ی پدر و مادرت یاد بگیری.مثل حیا، شرف، حرمت، نجابت، مردونگی و تعهد!
یه دختر دارم دوتا پسر باهاشون حرف میزنم انگار پدرشوهرم جوابمو میدن😅 شوهرم که کپی کپی پدرشوهرمه اصلا ...

خوبه دیگه دلت برای پدر شوهرت تنگ نمیشه

من دخترم کپ مادرشوهرم

هم قیافه اش هم متاسفانه اخلاقش 

مادرشوهرم زبونش خیلی تند و تیزه دخترمم گاهی تند و تیز حرف میزنه شوهرم میگه تو رو خدا روش کار کن این اخلاق خوبی نیست

میگم خب چی کار کنم کپ مامانت

شوهرم میگه خب نمیخوام مثل مامانم باشه

بچه یا به باباش میره یا مامانش این که ناراحتی نداره 

ولی نزار توکارای بچه دخالت کنه ..گفت حواست باشه شب رو بچه نیفتی 

بگو این چند ماه خودم یاد گرفتم دیگه ..خوبی دست تنها بزرگ کردن بچه همینه ،آدم زود استاد میشه 

برای چیزای الکی هم حرص نخور 

ده سال دیگه مادرشوهرت خیلی تو زندگیت نیست که بخواد دخالت کنه 

ولی حرصایی که تو میخوری ده سال دیگه گریبانت رو میگیره

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2706