2733
2739
عنوان

بچم انگار شبیه طرف شوهرم شدع

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه دیگه دلت برای پدر شوهرت تنگ نمیشه من دخترم کپ مادرشوهرم هم قیافه اش هم متاسفانه اخلاقش&nbs ...

دلم دخترتونو خواست😍

خدایا خواهر کوچیکه هم صاحب خونه بشه الهی آمین😍 ‏یه چیزایی رو نمیشه تو مدرسه و دانشگاه، کف خیابونا و دوردورها یا تو مهمونی و جمع دوست‌ها یاد گرفت، باید سر سفره‌ی پدر و مادرت یاد بگیری.مثل حیا، شرف، حرمت، نجابت، مردونگی و تعهد!
2731
خوبه دیگه دلت برای پدر شوهرت تنگ نمیشه من دخترم کپ مادرشوهرم هم قیافه اش هم متاسفانه اخلاقش&nbs ...

شوهرت نباید تربیتش رو به تنهایی به عهده‌ی تو بزاره اگه انقدر نگرانشه دوتایی باید روش کار کنید. یه نفر کافی نیست.

-𝗡𝗮𝗿𝘂𝘁𝗼🎴-
قربونت😘😘😘 اتفاقا من به همسرم میگم بهتره مثل اونا باشه بزار جواب بده  اصلا دوست نداشتم ...

فداتون😍😘

بله دقیقا . توی جامعه هم خیلی خوبه اینطوری

خدایا خواهر کوچیکه هم صاحب خونه بشه الهی آمین😍 ‏یه چیزایی رو نمیشه تو مدرسه و دانشگاه، کف خیابونا و دوردورها یا تو مهمونی و جمع دوست‌ها یاد گرفت، باید سر سفره‌ی پدر و مادرت یاد بگیری.مثل حیا، شرف، حرمت، نجابت، مردونگی و تعهد!

واااای چقد خندیدم از نظراتون 😂😂😂

دخترای منم نه به شوهرم شبیهن نه به من جالبه که خانواده شوهرم میگن شبیه بابا و خواهرته اما خانواده خودم میگن به مادرشوهرتو خواهرشوهرات شبیه😐

من دوتا پسردارم باشوهرم سه تا🤣همیشه میگم چیمیشد یکیتون به من میرفتین الان سومی رو باردارم اینم پسره حتماایشون هم شکل باباشه دیگه😂 خیلی دیدم اونایی که مادرخوشگله شکل فرزند بهشون نرفته ولی مامانایی که چهرشون خوشگل نیس هرچی دنیامیارن کپ خودشون من خیلی دیدم اتفاقا توفامیل هم زیاد داریم

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرت نباید تربیتش رو به تنهایی به عهده‌ی تو بزاره اگه انقدر نگرانشه دوتایی باید روش کار کنید. یه نف ...

شوهرم کلا همه چیز رو به من واگذار کرده

تربیت بچه ها 

درسشون

تمام مسائل اقتصادی خونه

خرید ماشین

خرید خونه

نه اینکه تنبل باشه تو خونه کمک میکنه خیلی ام فنی هست

اما میگه تو از من زرنگ تری😅😅😅

منم که نمی‌فهمم داره گولم میزنه🤣🤣🤣🤣

شوهرم کلا همه چیز رو به من واگذار کرده تربیت بچه ها  درسشون تمام مسائل اقتصادی خونه خرید ما ...

😂😂😂عزیزم 

یه دختر دارم دوتا پسر باهاشون حرف میزنم انگار پدرشوهرم جوابمو میدن😅 شوهرم که کپی کپی پدرشوهرمه اصلا ...

😂😂😂😂چقدر جالب

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺