2737
2739
عنوان

مامان های گل با بچه زیر 1سال تیر رفتید مسافرت؟ اذیت نمیکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 27 پست
با ماشینه خانواده راضی نيستن میگن مریض میشن خودمم افسردگی گرفتم از بس تو خونه موندم دوس دارم بریم سف ...

برو لذت ببر دیدی اذیتی زودتر برگرد . ادم از دروازه شهر میره بیرون حالش خوب میشه بعدش هم بخواد مریض بشه توی خونه نمیشه یعنی 😉

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

من بیشترین مسافرت هامو از وقتی بچم به دنیا اومده رفتم . خداروشکر اصلا اذیت نمیکرد .  . بچه کوچیک فقط کالسکه همرات باشه دیگه سختی نداره . من از ۳ ماهگی مسافرت بردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه 4سال دارم یه 10 ماهه میخام باهاشون برم اذیت مهم نیست مریض شدن و اینا منظورم بود  گرمازدگی ...

ببین بچه کلا تو ماشین خسته میشه هی نق م یزنه

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2728

من با بچه هام سر کوچه هم میرم زهرمارم میکنن چه برسه مسافرت 😑

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
بچه ام دو سالش بود سفر اجباری رفتم  انچنان انفولانزایی گرفت که تا دو ماه ادامه داشت  حال ...

آنفلانزا نیست ولی کرونا که هست 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
وقتی میری بیرون خیلی باید حوصله به خرج بدی عصبی نشی و تحمل کنی خوش بگذره 

من جز مامانایی هستم که تقریبا دیر عصبی میشم و با بچه آرومم و تا کارد به استخونم نرسه سعی میکنم عصبی نشم

ولی با بچه کوچیک سخته.تازه پسرم بچه آرومیه اصلا الکی گریه نمیکنه

شاید چون بچه هام دو تا هستن و هر دو کوچیک انقدر خسته شدم

اولی دو سال و ۷ ماهشه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738
من جز مامانایی هستم که تقریبا دیر عصبی میشم و با بچه آرومم و تا کارد به استخونم نرسه سعی میکنم عصبی ...

من شمارو اب خیلی قبل میشناسم 

اینجا هم بحث بیخود نمیکنید

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
من شمارو اب خیلی قبل میشناسم  اینجا هم ب حث بیخود نمیکنید

قربونت عزیزم

دو سه سالیه کمترم میام سایت

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
قربونت عزیزم دو سه سالیه کمترم میام سایت

منم کمتر شده اون کاربریم ترکید 

اون موقع که قهر بودی تو یه تاپیک باهم حرف زدیم

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
منم کمتر شده اون کاربریم ترکید  اون موقع که قهر بودی تو یه تاپیک باهم حرف زدیم

کاربریت چی بود؟

هر چند ماشالله کاربر زیاده فراموش میشه

کدوم قهر یادم نمیاد😁

کاربریت چی بود؟ هر چند ماشالله کاربر زیاده فراموش میشه کدوم قهر یادم نمیاد😁

میخاستی طلاق بگیری خداروشکر بخیر گذشت