2733
2739

پدر من سنش بالاست ٧٣ سالشه و سكته مغزي كرده قبلا الان رو ويلچر بايد بشينه و زود خسته ميشه

كسي بايد تو غذا خوردن كمك اش كنه و لباس بپوشونه اينا

دوست دارم با تور هوايي بريم دبي يا استانبول

مامانم اكيه واي سنش بالاست و خيلي نميتونه كمك كنه

ولي داداش و زن دادلشم ميگن ما اينطوري نمياييم 

خسته ميشيم ضمن اينكه همه ميرن تور شيك بيك ميكنن ما هي بايد ويلچر دستمون باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظر من راست میگن حالا چی میشه ببرینشون سفر داخل کشوری ؟ اینجوری یکم راحت تره . پدرتون میگم . 

دسته جمعي رفتن حال ميده

وگرنه بخواهيم بريم بدون پدرم بايد اينجا مثلا داداش و زن داداشم بمونن من و مامانم بريم

دسته جمعي رفتن حال ميده وگرنه بخواهيم بريم بدون پدرم بايد اينجا مثلا داداش و زن داداشم بمونن من و م ...

آره کیف میده ، ولی زن داداشت چه گناهی کرده این وسط دختر 🥴😂

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2738

ببین عزیز سفر خارج کشور با داخلی متفاوته واقعا خسته میشین با وجود پدر. زمان محدوده چون هزینه زیادی بابت سفر دادید شما می‌خواید مدام بگردید و همین گشتن خیلی خسته کننده هست بنابراین تو این شرایط ممکنه حتی حال پدرتون بدتر هم بشه

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
ببین عزیز سفر خارج کشور با داخلی متفاوته واقعا خسته میشین با وجود پدر. زمان محدوده چون هزینه زیادی ب ...

يعني به نظرتون كلا نبايد ببريمش مسافرت خارج؟

اخه به خودش ميگيم ميگه همه باشن ميام من دلم با شما خوشه

بياد هم در حد اينكه صبحانه تو هتل با ما بخوره و عصر نيم ساعت يه ساعت ببريمش بيرون هتل گردش

وگرنه اونطور نيست كه همه جا با ما بياد

يعني به نظرتون كلا نبايد ببريمش مسافرت خارج؟ اخه به خودش ميگيم ميگه همه باشن ميام من دلم با شما خوش ...

دختر عزیزم اول اینکه شما باید با پزشکش مشورت کنید که آیا سوار هواپیما شدن برای ایشون مشکلی ایجاد نمی‌کنه اگر موردی براشون ایجاد نمی‌کرد نهایتاً شما و مادر و همراه پدرتون می‌تونید برید به نظر من از عروستون نباید انتظار داشته باشید که چنین شرایطی رو بپذیره

دختر عزیزم اول اینکه شما باید با پزشکش مشورت کنید که آیا سوار هواپیما شدن برای ایشون مشکلی ایجاد نمی ...

مشكلي نداره هوابيما پرسيدم

كلا شما باشيد پدرتون رو اينطوري نميبريد؟

من و داداشم تو اين مورد اختلاف نظر داريم

اون ميگه همه تو هتل و فرودگاه و اينا شيك و پيك ميرن ما اينطوري

ميگه من اذيت ميشم

عروس رو نميگم ولي به نظرتون داداشم حق داره راجع به پدرش اينطور فكر كنه و حرف بزنه؟

مشكلي نداره هوابيما پرسيدم كلا شما باشيد پدرتون رو اينطوري نميبريد؟ من و داداشم تو اين مورد اختلاف ...

عزیزم اولاً طرز فکر برادر شما اشتباهه ولی نکته مهم اینه که هر انسانی آزاده که هر جوری که دلش می‌خواد فکر کنه خب اون الان دوست نداره با پدرش تو این شرایط سفر بره و کسی نمی‌تونه اونو مجبور کنه یا اینکه باهاش بحث کنید بهتره که شما جدا با پدر سفر برید اینطوری هم روابط خانوادگیتون حفظ میشه و هم اینکه پدرتون خوشحال میشهالبته با ویلچر بودن هم آدم رو بی‌کلاس و ضایع نمی‌کنه ولی در هر صورت این تفکریه که ایشون داره

راستشو بگم منم برام سخت میشه خب این یه جور محدودیت داره براشون و محدودیت اذیت کنندست

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2706