2733
2734
عنوان

شما باشيد با همچين كسي مسافرت ميريد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 44 پست
سخت که هست ولی پدر مادرن🥺 چه روزایی که سفر و تفریح بخاطر بچه کوچیک سختشون بوده

دقيقا منم همينطور فكر ميكنم

تازه بيچاره ميگم شماها هرجا بريد من ميام گرچه كه واسش سخت هم هست

ميگه با شما بودن به من خوش ميگذره

خوب اون پدر چه گناهي كرده؟ نبايد اب و هواش عوض شه؟ مسافرت نميخواد؟ صبح تا شب فقط ديوار خونه رو ميب ...

طرز فکرت مثل منه. گاهی وقت منم همین مشکل رو با خواهر برادرام دارم. منم دلم برا مامانم میسوزه همش توی خونه .اونم کمی مریض احواله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

يعني تو تورتون بود يا همراه شما بود؟ چرا از دماغتون در اورد؟

دخترا دست می زدن حرف می زدن این بدش می اومد.تو تور بود با اتوبوس رفته بودیم اینام یه پیرزن و پیرمرد بودن با دخترشون که اون آورده بودشون.عزیزم بهت نصیحت می کنم نبریش ترکیه من با بچه رفتم پدرم دراومد با اونکه پسرمم خیلی آرومه اونجا درگیرش می شی هی باید لباس عوض کنی و حمومش و این چیزا سخته

تو واسه دلت خوبی کن خیلی کم پیش میاد دیگه با پدرومادر و دسته جمعی ادم بره مسافرت ی حالیم به پدرت بده ...

ميتونم خودم با مامانم ببريم ولي ميترسم اتفاقي بيفته يه وقت

به هر حال داداشم هم باشه هم كمكه هم يه وقت مشكلي پيش بياد هم فكري ميكنه

خودم ببرم مسئوليت داره

به نظرتون ببرم؟

2731
ميتونم خودم با مامانم ببريم ولي ميترسم اتفاقي بيفته يه وقت به هر حال داداشم هم باشه هم كمكه هم يه و ...

بنظرم ی شهر نزدیکتون چرا انتخاب نمیکنی😅با داداشم خوبه به هرحال ی کوچولو دلش ب رحم میاد کمکت میکنه

خب وقتی خیلی دوس داری خودت و مادرت و پدرت برین مسافرت خارج درهرحال برادرت دلش نمیخواد بیاد اینجوری

اخه مامانم هم قطعي نيست

به نظرتون خودم ببرمش دوتايي بريم؟

داداشم ميگه با دوستات بريد يعني من و دوستام ميگه ما خيلي هم مسافرت واسمون مهم نيست

ولي من دلم نمياد بدون بابام برم دلم ميگيره

دوتايي بريم چطوره؟

2706