2737
2734

دوتا اکیپ باهام مشکل دارن دم ب دقیقه دعوا و..

بقیه هم بدتر پیاز داغشون زیادتر میکنن

منم سرم تو کار خودمه و زیادتر بخاطر امتحانا و درس میرم

اما با این حجم اعصاب خورد کنی ها تمرکزی ندارم

دیگ سال بعد دیپلم‌میگیرم بنظرتون میتونم اینا تحمل کنم؟

هیچ رفیقی ندارم تو کلاس

خیلی کلافه میشم بخدا هیچکدوم هم درس نمیخونن مدیر هم دیگ کاری نمتونه کنه از بس زبونشون درزاه

واقعا دیگ دلم نمیخاد برم ..

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه کم کم درس و مدرسه به خاطرها خواهد پیوست

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2742

نمیتونی برای سال بعد مدرسه تو عوض کنی یا اگه کلاس دیگه ای داره مدرسه ت کلاس تو عوض کن . زمون ما که همه باهم دوست بودیم مشکلی نبود تحمل اون همه درس سخت بود وای بحال تو که محیط کلاسیت خیلی بده 

خیلی وقته دیگ مدرسه ای در کار نیس

یا درباره پسر یا دعوا خاله زنک بازی

دقیقا یه زمانی حداقل حرمت ها حفظ می شد این دوره دیگه

احترام سرشون نمیشه اصلا

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2740
نمیتونی برای سال بعد مدرسه تو عوض کنی یا اگه کلاس دیگه ای داره مدرسه ت کلاس تو عوض کن . زمون ما که ه ...

چرا یه کلاس دیگه هس اون یکی گروه از اینام بدترن یا نمیان یا امتحانا همیشه کنسل میکنن دیگه نگم

این‌ همه کار میتونن انجام بدن ، خودشون بیخیالن . تو توجهی نداشته باش بهشون تمرکزت رو درسات باشه هرچ ...

کاریش نمیشه کرد فقط یک سال دیگه باید دووام بیارم 

دقیقا یه زمانی حداقل حرمت ها حفظ می شد این دوره دیگه احترام سرشون نمیشه اصلا

من بعد ده سال یکی از اساتید دانشگاه رو ملاقات کردم بنده خدا افسردگی گرفته بود می‌گفت این نسل جدید خیلی با شماها متفاوت هستن اصلا کسی دنبال درس نیست

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
چرا یه کلاس دیگه هس اون یکی گروه از اینام بدترن یا نمیان یا امتحانا همیشه کنسل میکنن دیگه نگم

چه مدرسه ای داری واقعا . مدیر باید ی کاری کنه . ی چند نفر اخراج کنه بقیه حساب کار دستشون میاد 

2706