2733
2734

سلام خانوما 

من حدودا شش ماهی میشه اومدم خونه خودم اما اینجا متاسفانه همسایه های بی ملاحظه و پرسروصدایی که دارم که واقعا از دستشون کلافه شدم طبقه بالاییم دوتا پسربچه داره که همش تو خونه بدو بدو می کنن و می پرن و داد و هوار و توپ بازی و...طبقه پایینیمم درا رو یه جوری بهم می کوبن ک سرسام می گیری و کلا فرهنگ پایینی دارن...خونمونو برای فروش گذاشتیم اما مشتری پیدا نشده دیگه هم نمی تونم این اوضاع رو تحمل کنم جای من بودین چیکار می کردین🥲🥲گاهی به سرم می زنم خونه رو بدیم اجاره خودمونم بریم یه جای دیگه اجاره بشینیم نظر شما چیه؟ به نظرتون پشیمون نمی شم؟همفکری نیاز دارم🥲🙏🙏

اجاره نه ، متنفرم از اجاره نشینی ، برای معاوضه هم میتونی بنگاه بذاری 

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

دقیقا مصداق شرایط من بود من بالاسریم سه تا بچه داره بغل دستی هم دقیقا یه جوری در سرویس ها رو میکوبه که واحد ما میلرزه مدام هم مهمون به صاحبخونش گفتیم اگر جوابش نکنه ما هم تصمیم داریم بریم جای دیگه اجاره یا خونه رو عوض کنیم 

خوب بهشون بگو .پسر منم خیلی میپرید همسایه پایینی اومد خیلی مودب گفت ببخشید هپسرم خسنه از سر کار میاد از صدای شما نمیتونه استراحت کنه خدا شاهده اگه اذیت نمیشدم نمی اومدم در خونتون میدونم نمیشه بچه کوچیک رو کنترل کرد اگه امکان داره  بیشتر مراعات کنید .منم عذر خودهی کردم و تموم شد 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

نمیدونم چی بگم

ما سه سال خوشبخت زندگی کردیم

تا اینکه همسایه بغلی که سه قلو داره اومد و مالک هم هست

مدام صدای جیغ خانومه میاد

صدای بچه ها واقعا برام قابل تحمله ولی صدای بزرگترا نه

کاش خانومایی که بچه دارن بهشون یاد بدن توی همه جای خونه بدو بدو نکنن

کفپوش اتاق بچه رو عوض کنن.

داد نزنن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.