2737
2734
عنوان

خیانت سابق

274 بازدید | 24 پست

سلام

خانوما کمکم کنید

نامزدم الان چند روزه که رفته خدمت 

و گوشیش مونده پیش ، رفتم تو گوشیش دیدم قبلن با یکی از اقوامش که الان شوهر داره چت میکرد و قربون صدقه هم میرفتن

من ۶ ساله با نامزدم هستم

و اون با دختره سال اولمون ۹۹تا۱۴۰۰ دو سه ماهی باهم بودن بعد یک سال و نصفی حرف نزدن تا دی ۱۴۰۱ باز باهم بودن ولی ماهی یکبار حرف میزدن تا اردیبهشت ۱۴۰۲ دیگ حرف نزدن 

نامزدم هم قبلن بهم گفته بود که عذاب وجدان دارم و اینک با فلان دختره من حرف میزدم 

من اهمیت ندادم تا دو سه روز پیش ک چت رو دیدم

بدبختی نمیدونم چرا چت میکرد باهاش درحالی که دختره سیاه و زشته و بدبختی دوم نامزدم عاشق منه یعنی خانواده م رو عاصی کرد بخاطر من و خیلی خوبه باهام (حالا گاهی هم عصبیه) بعد وقتی بهش شک میکردم هزار و یک دلیل میاورد و قربون صدقه ام میرفت ک توروخدا منو باور داشته باش..

حالا دیروز بهم زنگ از پادگان از صدام و حرفام فهمید من ناراحتم گفت چته و اینا منم جریان رو بهش گفتم ک چتاشو خوندم بعد بهم میگه من خب بهت گفته بودم که باهاش حرف میزدم 🫤

خیلی ناراحتم و خودش هم نیس که ازش دلیل بخوام ، نمی‌دونم ولش کنم یا ببخشمش چون الان یک ساله که باهم حرف نزدن و قبلا هم دیر ب دیر حرف میزدن

چیکار کنم 😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخوام مفصل بگم کلا خیلی از مردا عاشق ترینم که باشن سر و گوششون تفریحی میجنبه، بنظرم ارزش اینکه بخواد رو رابطت تاثیر بزاره رو نداره، من خودم همکلاسیم با اینکه دوس دخترش خیلییی خوشگل بود و عاشقه دوس دخترشم بود اما باهام لاس میزد گاها😐منم رفتم با دختره صمیمی شدم دیگه قطع شد لاس هاش😂 فقط بنظرم نری برا این دختره فامیلشون قیافه بگیریا😐 اونوقت حساس بودنت بدتر میکنه قضیه رو مردا اینجور مواقع فک میکنن طرف چه تحفه ایه که زنشون حساس شده!

همزمان باتوبوده و بااونم حرف میزده و همزمان هم ادعای عاشقی میکرده؟؟؟ اون زنه چه مضخرفه برولوش بده

تو این ۶ سال ک با من بود با اون دختره یه چند ماهی بوده و دیر ب دیر باهم بودن و جفتشون هم با کسی بودن یعنی دختره هم با یکی بوده ولی چون نامزدم فامیلشه گاهی پیام می‌دادن

و نامزدم اصلا عاشقش نبوده بدبختی

2740
من نمی‌دونم چرا پسرا حتی اگه برای یه دختر بمیرن بازم دوس دارن دخترای دیگم امتحان کنن

منم موندم چشه اصلا، چتاشون هم چرت پرت بود ذر حد سلام علیک و ممنون عزیزم و قربونت برم اینجوری بودن

بخوام مفصل بگم کلا خیلی از مردا عاشق ترینم که باشن سر و گوششون تفریحی میجنبه، بنظرم ارزش اینکه بخواد ...

حالا بذار شوهرم بیاد جلو چشم شوهرم دختره رو مفصل کتک میزنم اگ دختره نیومد بهش میگم چتاتو نشون شوهرت میدم 

چ بگم والا 😢

نکه تو رو دوس نداشته باشه گاهی ادما فقط از رو عادت اکسی چت میکنن وخب همینم خیانت حساب میشه 

بهش بگو بخاطر این اشتباهات واین رفتارت من نمببخشمت وکات میکنم 

اگه واقعا بخوادت خودشو ب آب واتیش میزنه تا دلتو بدست بیاره وخب تو میتونی آخرین فرصتو بهش بدی وبهش بگی اگه فقط یک بار دیگه بااین خانم چت کنی حتی یه سلام ساده  بهش بگی هم واقعا ولت میکنم و میرم هم تو واون زنو لو میدم 

باهاش اتمام حجت کن 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
حالا بذار شوهرم بیاد جلو چشم شوهرم دختره رو مفصل کتک میزنم اگ دختره نیومد بهش میگم چتاتو نشون شوهرت ...

وا😐 عزیزم این هوچی بازیا چیه! اولا مگه دختره یه طرفه اینکارو کرده که بخواد کتک بخوره؟ بنظرم کلاس و وقار خودتو حفظ کنی بهتره! دوس داری تو فامیل جار بزنن فلانی شوهرش بهش خیانت میکرده؟ در سکوت بین خودتون حل کن سیاست داشته باش

نکه تو رو دوس نداشته باشه گاهی ادما فقط از رو عادت اکسی چت میکنن وخب همینم خیانت حساب میشه  به ...

همین کارو میکنم تو تمام خدمتش خون تو دلش میکنم ، بدبختی دختره زده بلاکش کرده😂😂 عوضی ترسیده، می‌ترسه شوهرش چیزی بفهمه

2706