2752
2734

من درآمدم ۷ میلیون دو نفریم

به جرات میتونم بگم ۵ ماه هیچی ندارم

میشه بگین پولاتونو چجوری مدیریت میکنین؟؟؟

من همه پولم میره بالای غذا

ادامه ماه رو فقط با قرض می گذرانم میشه کمکم کنین یکم پولامو بیشتر نگه دارم 

میبینمت یه روز دوباره:)....🦋🌿

قرعه خونگی. قسط

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درامد کمه ولخرج نیستی

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....

من میخوام حساب باز کنم یه بخشی اندکی از پولمو اونجا پس انداز کنم

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

من حقوقم ۴ تومنه خرج گربه هامم میدم غذای خوب میخرم مریض نشن.

واقعا از همه چیم زدم کافه و باشگاه و دانشگاه و بیرونو اینا اصلا نمیرم.

ماهی یکی دوبار غذا سفارش میدم چیزی که هوس کردمو.

خریدم که میذارم فصلی یبار حسابی خرید میکنم بعدش دیگه هیچی نمیخرم.

من حقوقم ۴ تومنه خرج گربه هامم میدم غذای خوب میخرم مریض نشن. واقعا از همه چیم زدم کافه و باشگاه و د ...

واقعا؟

۴ تومن خیلی کمه کجا کار میکنین مگه؟

باز خوبه شما همون ۴ تومنم میتونین نگه دارین ولی من نمیتونم 

۷تومن برا دو نفر کمه عزیزم  نمیشه پس انداز کرد  بفکر درامد دیگه هم باش

اخه هم دانشگاه میرم هم کار میکنم

این ادمینیا هم که پول اموزششون خیلی زیاده

تازه یه بارم دادم پولمو خوردن

اخه هم دانشگاه میرم هم کار میکنم این ادمینیا هم که پول اموزششون خیلی زیاده تازه یه بارم دادم پولمو ...

قربونت 

خدا به پولت برکت بده  واقعیت اینه همه مون فقط مایحتاج زندگی رو‌میتونیم تهیه کنیم و هیچی ته ش نمیمونه

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی