2737
2739
عنوان

کدومو برای عروسی بدوزم؟لباس کوردی 📸

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 67 پست

دومی 

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
زیاد به دلم نیستن، واسه عروسی خیلی ساده نیستن البته نور عکس ها هم کنه 

ساده ان ینی میگی؟ 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی شبیه همن. هر دو قشنگه. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
2728
دومی 

من کمر دارم 

مونده رو دستم 😂😂استفاده نکردم 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
ساده ان ینی میگی؟ 

آره 

نمیدونم کوردی متوجه میشی یا نه فارسی میگم 

امسال جای کوا سلته مد شده 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
لباسای کوردی خیلی قشنگن کورد نیستم ولی میخام برا مراسمی لباس کوردی بدوزم

عالی😍

2738
دوتاش یکیه کمربندا فرق داره اولی بهتره  شبیه لباسای خرم سلطانه بیشتر تا لباس کردی

اره تقریبا شبیه لباسای خرم سلطان هس ولی نه زیاد

آره  نمیدونم کوردی متوجه میشی یا نه فارسی میگم  امسال جای کوا سلته مد شده

سلته و کوا چیه؟ 😶😶

مورد کجایی من مال کرمانشاه هستم اتفاقا دنبال ایده میکنم اولی قشنگه

منم ارومیه ام 

سلته و کوا چیه؟ 😶😶

کورد نیستی 😂😂

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

وای اولی بینهاییت خوشگلههه

من که کورد نیستم هم خوشم اومد

پازچه اش گیرت میاد؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
آره  نمیدونم کوردی متوجه میشی یا نه فارسی میگم  امسال جای کوا سلته مد شده

اره درست میگه من یه دونه ساده مشکی دوختن پارسال ده تا عروسی باهاش رفتم البته لباس زیرشو عوض میکردم

با من بحث نکنید لطفاً با من بحث نکنید 
2706