2733
2734
عنوان

کدومو برای عروسی بدوزم؟لباس کوردی 📸

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 67 پست
کورد نیستی 😂😂

چرا هستم ولی گویشم سورانی نیس 🥲گویش کرمانجی ترکیه هس 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کمر دارم  مونده رو دستم 😂😂استفاده نکردم

استفاده کن حیفه🤣

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
2731

کوا همینه که تن این مدلس و بلنده 

جلیقه اونه ک بالا تنه رو میپوشونه و آستینش حلقه ایع 

سلطه اونه ک بالا تنه رو میپوشونه و آستین داره یکم 

2740

آها 

عکس هایی که گذاشتی 

قسمت لباسش ما میگیم سورانی یا سنه ای 

به قسمت بالا پوشش که مثل مانتو جلو باز هست میگیم کوا 

اگه کوتا باشه و تا بالای ناف بیاد  تقریبا ردی دنده ها بیاد و آستین داشته باشه میگیم سلته 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
ایول منم دنبال ایده لباس کوردی بودم اولی قشنگه😍 برای ۲۳ سال خوبه؟

منم 21 هستم 

سن و سال نمیشناسه ک واس همه سن ها مناسبه

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
کوا همینه که تن این مدلس و بلنده  جلیقه اونه ک بالا تنه رو میپوشونه و آستینش حلقه ایع  س ...

واو واو 

ما کوا رو میگیم کرتک 

جلیقه هم همون جلیقه

2706