2733
2734
عنوان

انگار جرم کردم دختر اوردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 73 پست

هم دختر خوبه و هم پسر، جفتشون هدیه خدا هستن

اما خوب نیست که یک جنس رو به دیگری برتری بدیم

الان دوتا دختر دارم، فرشته ان

هیچکس هم جرأت تیکه یا دلسوزی و...   نداره

اگه پسر داشتن مقام و برتری خاصی داشت، نعوذبالله حضرت محمد، بیشتر از همه لایق این مقام بودن

اما فقط یک دختر داشتن تا افکار جاهلیت تموم بشه

ما کلا توی خانواده تبریک بارداری نداریم. به دنیا اومد میگیم مبارکه و هدیه میخریم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونایی که میارن لابد خیلی پولدارن وگرنه آدم با شرایط متوسط اگر بخواد دو سه تا بچه بیاره باید به عقل ...

نه پولدار هم نیستن . منتها معتقدن بچه سرمایه ست هر چی بیشتر بهتر . وامش هم میگیرن کلی ذوق میکنن  

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
2742
نظر شخصی شما توهین به بقیه هست

بی خیال عزیزم . الان مثلا داره به استارتر دلداری میده دیگه فکر نمیکنه چی داره میگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اینا همونایی آن که از اون ور بوم افتادن ،،،،

دقیقا😂بعد میگه نظر شخصیه

بعد اگر یکی بگه دوتا دختر بده و نظر شخصیشو بگه میشه عقب افتاده😂😂😂😂

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
نه پولدار هم نیستن . منتها معتقدن بچه سرمایه ست هر چی بیشتر بهتر . وامش هم میگیرن کلی ذوق میکنن &nbs ...

من خودم موافق دوتا بچه هستم همسرم تو روستا درس میده پارسال گفت یکی از شاگردام غیبت داشته گفته مادرم زایمان کرده 

بازم امسال گفت باباش اومده ده روز براش مرخصی گرفته گفته مادرش زایمان کرده 

وضع مالی خوبی هم ندارن 

شاگردش گفته بود آقا اجازه بابام میگه وام خوبی میدن مادرم همش بچه میاره 

از نشانه های روشنفکری در نی نی سایت:۱-نگاه نکردن برنامه های تلویزیون ایران۲-داشتن دین انسانیت۳-کار نکردن در خانه پدرشوهر۴-به من چه به توچه۵-ازدواج نکردن به روش سنتی۶-نیاوردن بچه و نگهداری از سگ و گربه بجای بچه۷-خطاب کردن کسایی که ۱بچه بیشتر دارن با عنوان بی کلاس و بیفکر۸-قبول نداشتن مسائل دینی ولی فتوا دادن به کسایی که کاشت ناخن و مژه دارن که نماز دلی بخون قبوله (تو که اصلا نمیدونی چی به چیه چرا الکی حکم میدی مهم دله چیه پس آداب و احکام چی!!!)
بی خیال عزیزم . الان مثلا داره به استارتر دلداری میده دیگه فکر نمیکنه چی داره میگه

من کلا با اینکه یه جنسیتم برتر بدونن مشکل دارم

چه دختر چه پسر

اینها جاهلان مدرن هستن

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
من کلا با اینکه یه جنسیتم برتر بدونن مشکل دارم چه دختر چه پسر اینها جاهلان مدرن هستن

بله عزیزم منم موافقم با حرفاتون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خودم موافق دوتا بچه هستم همسرم تو روستا درس میده پارسال گفت یکی از شاگردام غیبت داشته گفته مادرم ...

همین دیگه . متاسفانه به اسم وام و این چیزا مردم و ساده رو گول میزنن که جمعیت زیاد بشه. فردا همین جمعیت بشه نیروی کار ارزان 

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
2706