2737
2739
عنوان

انگار جرم کردم دختر اوردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 73 پست

مگه مادرت نمیدونه جنسیت بچه دست آقا هست اسی

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
دقیقا😂بعد میگه نظر شخصیه بعد اگر یکی بگه دوتا دختر بده و نظر شخصیشو بگه میشه عقب افتاده😂😂😂 ...

خدا نیاره کسی اینجور بگه دیگه میشه امل جاهل نادان عقب افتاده ای که تاج وتخت پادشاهی رو زمین مونده تا طرفو نخورن ول نمیکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بحث دختر پسر نیست تو این دوره زمونه بچه دوم هرکی بیاره بهش تیکه میندازن چون عاقلانه نیست

در واقع عاقلانه اینه که تو کار مردم دخالت نکنیم 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عزیزم خواهرشوهرم یه دختر خوشگل داشت ناخواسته باردار شد..تما خانوادش همشون دعا و راز و نیاز ک پسر بشه و پسر شد ولی چ پسری...مشکل مغزی داره کل خونه رو خورد و خاکشیر میکنه  هر روزشون گریه س...من خودم اولیم دختره دومی الان باردارم نمیدونم جنسیتش چیه ولی این چیزارو دیدم فقط دعا میکردم سالم باشه بخدا از بس بچه ها با مشکل دنیا میان آدم میترسه میگه فقط سالم باشه هرچی باشه..اتفاقا دومی دختر باشه دوستِ دخترت میشه خونتون همیشه صفا داره ولی پسر باشه ن...دوتاشون احساس تنهایی میکنن همیشه

2731

ما۳تا خواهریم

دوتا داداش که یکیشون فوت کرد🖤

بعد از فوت داداشم مامانبزرگم یه چیزی گفت جوابشو دادم از اون روز به بعد هیچکس به خودش جرئت زر مفت زدن نداد

کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍

علي دايي دو تا دختر داره ، مهدي مهدوي كيا يه دختر ، خيلي از افراد پولدار يه دختر دارن با اون همه مالو ثروت دنبال پسر نيستن 

دختر رحمته . دختر عزيزه 

بعضيا خيلي سنگدل هستن 

دختر احساساتيه و لايق دوس داشته شدن 

مباركت باشه عزيزم 

اميدوارم قدمش واستون پر خير و بركت باشه 

خدا نیاره کسی اینجور بگه دیگه میشه امل جاهل نادان عقب افتاده ای که تاج وتخت پادشاهی رو زمین مونده تا ...

دقیقا من چندتا کاربریم به خاطر این موضوع تعلیق شده

مثلا میگفتم پسر خوبه من پسر دوست دارم

یه اکیپ میریختن هرچی فحش و توهینه نثارم میکرذن

کلا اینجا گروهی کار میکنن با اکانت های فیک 

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2740
بحث دختر پسر نیست تو این دوره زمونه بچه دوم هرکی بیاره بهش تیکه میندازن چون عاقلانه نیست

اتفاقا ب کسی مربوط نیست ...تمرین و تکرار کنید این مسائل رو ب دیگران گوشزد کنید

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
من خودم موافق دوتا بچه هستم همسرم تو روستا درس میده پارسال گفت یکی از شاگردام غیبت داشته گفته مادرم ...

آدم خندش میگیره 

وام که بخوان پس بگیرن یه فقیر رو فقیر تر میکنه چون نه جای درستی ازش استفاده کرده باید یه مقدار هم روش بزاره و بده

وام واسه کشاورز اصلا نمیشه چون یه سال محصول هست یه سال نیست تازه طرف حقوق ثابت هم نداره که پشتش به اون گرم باشه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی