2737
2734
عنوان

مادر شوهرم دیوونم کرده

299 بازدید | 41 پست

بچه ها من زندگی خوبی دارم و خیلی شوهرمو دوس دارم

ولی مادر شوهرم خیلی دخالت میکنه.

هی زنگ میزنه سوال میپرسه.اولین سوالی که همیشه میپرسه ساعت چند بیدار شدین و از صبح چیکار کردین ؟!

بعد هی وارد چیزای خصوصی میشه.دخالت میکنه نظر میده.بهش هم بگم این خصوصیه با دخالت میکنید ناراحت میشه.

جدیدا طوری شده خونم مهمون می‌خواد دعوت کنه خونم که چند روز بمونن!!!یبار دعوت کرد و من استقبال نکردم خیلی از مهمون ها اونام بلند شدن رفتن و کلی همه جا حرف زدن.

الان به خودم زنگ میزنه میگه فلانی رو تعارف کنید و وقتی میبینه من عمل نمیکنم شوهرمو میذاره تو رودروایسی.

چیکار کنم دخالت نتونه بکنه دیگه ؟

تجربه ای دارید برام تعریف کنید

وای من خودم با همچین چیزی درگیر

تاپیک زدم راجبش قبلا

حتی اینکه تو ماه چقدر درمیاریم میپرسه😑

راهی نداره متاسفانه فقط باید خودت و شوهرت توی یه تیم باشید و با سیاست محدودش کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همه از مادر شوهرا بد میگن انگار دشمنشونه باهاشون عین مادر خودتون رفتار کنید اونها هم خوب میشن احترام بگذارید بهشون

فقط به این فکر کنید که خودتون روزی مادر شوهر میشی

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n
2742

این دومین تاپیک مادرشوهر امروزه،فقط میگم خدا صبرتون بده

تنها راهش اینه که شوهرتو بکشی طرف خودت،توجیحش کنی که رفتارای مادرت اشتباهه،خودت به تنهایی کار به جایی نمیبری

2740
چرا همه از مادر شوهرا بد میگن انگار دشمنشونه باهاشون عین مادر خودتون رفتار کنید اونها هم خوب میشن اح ...

ببخشید شما یکی بی اجازه و بدون هماهنگی برات مهمون دعوت کنه بخواد بیاد خونت چند روز بمونه ناراحت نمیشی؟

یا بخواد در مورد خصوصی ترین چیزای سوال کنه و نظر بده 

ربطی به اینکه مادر شوهر هست نداره

فقط به شعور مربوطه 

چرا همه از مادر شوهرا بد میگن انگار دشمنشونه باهاشون عین مادر خودتون رفتار کنید اونها هم خوب میشن اح ...

مادر خود آدم با خرید هاش به سفر هاش به خوشی هاش حسادت نمیکنه 

مادر خود آدم دنبال عیب و ایراد نیست و کنایه نمیزنه 

ببخشید شما یکی بی اجازه و بدون هماهنگی برات مهمون دعوت کنه بخواد بیاد خونت چند روز بمونه ناراحت نمیش ...

مادر برای اومدن خونه بچه اش باید اجازه بگیره!!؟

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n
مادر خود آدم با خرید هاش به سفر هاش به خوشی هاش حسادت نمیکنه  مادر خود آدم دنبال عیب و ایراد ن ...

دلیلش چیه 

2706