2733
2739
عنوان

مادر شوهرم دیوونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 41 پست
خودش شهر ما نیس متاسفانه  بی محلی کردم یبار مهموناش رفتن  ولی بازم می‌خواد هی با روش های ...

همین کارو ادامه بده

اینبار درو هم باز نکن

زنگ زدن بگو با کی هماهنگ کردین؟خونه ما میخواین بیاین باید به خودمون بگین نه به مادرشوهرم

ما جایی هستیم و خونه نیستیم

اون مهمونای احمق هم یاد میگیرن بخوان بیان به خودتون بگن

بزار بر بخوره ،بزار ناراحت شن

با ادم بیشعور سازش نکن ،اعصاب و روان و حد و مرزتو به گند میکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم بیچاره مونده چیکار کنه  نمیخواد به هیچکس بی احترامی کنه

این بی احترامی رو شما نمیکنید

بی احترامی  رو اونا به خودشون میکنن 

یا بمونید حرص بخورید یا برخورد کنید

2731
بعد اونجوری رابطه ام با شوهرم خراب میشه 

با شوهرت قبلش حرف بزن دیگه،با اون هماهنگ باش، بگو یا خودت حل کن یا من به روش خودم بی محلی میکنم جمع کنن خودشونو

چقدر بچه و ترسویی چند سالته؟

نمیشه که هم خرو بخوای هم خرما

طرف میخواست بفهمه دفعه قبل فهمیده بود یا با حرف فهمیده بود

اتفاقا میفهمه ولی این چیزا براش تفریحه یا علنا بهت داره میگه زندگیت دست منه

حالا اگه عرضه داری نشونش بده خونه و زندگی واسه کیه و تصمیم گیرنده کیه و حد و حدودشو مشخص کن

میترسی بشین ادامه بده تا برات مهمون بیاره و شوهرتو تو دست خودش بچرخونه و تو هم حرص بخور

با شوهرت قبلش حرف بزن دیگه،با اون هماهنگ باش، بگو یا خودت حل کن یا من به روش خودم بی محلی میکنم جمع ...

بچه ترسو چیه 

شما به کسی که جواب مادر شوهرشو علنا داده و کاری کرده مهمون گذاشته رفته میگی ترسو ؟!

شوهرتم طرفت نیست، همون روز که مهمون داره میاد پاشو برو خونه مادرت

یا اصلا چیزی درست نکن

خیلی طرف مادرشه بره غذا از بیرون بگیره

دوبار به جیبش فشار بیاد خودش مادرشو توجیه میکنه

کافیه مصمم باشی و ترسو بزاری کنار

بچه ترسو چیه  شما به کسی که جواب مادر شوهرشو علنا داده و کاری کرده مهمون گذاشته رفته میگی ترسو ...

خب پس الان چرا هرچی میگیم انجام نمیدی؟

این ناراحت میشه اون ناراحت میشه

به جهنم بشن!

زندگیه توعه، اختیارش دست بقیه ست؟!

تا وقتی نکران ناراحت نشدن دیگرانی باید این چیزام ببینی

میدونی چرا؟

چون نشون میدی من حد و مرزی برای زندگیم ندارم هر کسی اجازه دخالت

گفتنی هارو گفتم

راهتم گفتم عزیزم

هرجور خودت میخوای

وقتی رک گفتی و بی محلی کردی بازم انجام میده

یه برخورد جدی و تند میخواد ،حتی اگه ناراحت شه باید بفهمه برای زندگی کسی تصمیم نگیره

اشتباهه دلیل این نیست دلیل بی احترامی و کم توجهی است

احترامی که من به مادر شوهرم میذارم هیچکس تا الان نذاشته چرا کسی رو که هر مسافرتی رفتم با خودم بردمش اگه یه سفر یک روزه بخوام برم حسادت میکنه؟ 

چرا کسی که خودش دائم در حال خرید هست و شوهر منم دستش توی جیب خودشه و از نظر مالی مشکلی نداریم به خرید های من حسادت میکنه و سعی داره عیب بذاره روشون 

چرا کسی که هر سال خونه تکونی کمکش میدم مهربونه تا یه کم بی نیاز میشه باز زبونش میشه انگار نیش عقرب 

من در مقابل تمام این موارد بی احترامی نمی کنم و به روی خودم نمیارم پس این چیزی که شما میگی در مورد من کاملا اشتباهه

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احترامی که من به مادر شوهرم میذارم هیچکس تا الان نذاشته چرا کسی رو که هر مسافرتی رفتم با خودم بردمش ...

ببین هرچی احترام بذاری و براشون کاری کنی احساس میکنن وظیفته.بعد که نکنی پرو میشن میگن نکرده 

باید واقعا حریم رو حفظ کنی و اصلا رو ندی 

وگرنه زندگیت رسما رو هواس