2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روتین پوستی ولی منو نجات داد. تا قبلش من با شامپو بچه یا صابون لوکس صورتمو میشستم و مرطوب کننده دست ...

منم پوستم چربه میشه هرچی ک استفاده کردی اسمشو بزاری برام بخرم؟

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
چرا راکوتان بده؟

چون کبدونابودمیکنه 

حین استفاده خون دماغی یکسره و لبات تبخال میزنه خونی میشه 

شما فکرکن چقد ضررداره .اما من موقعه عروسیم مجبور بودم بخورم صورتم صاف بشه به بعدشم که نباید تا6ماه باردارشی .بچه دور از جون سندروم دان میشع

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
2742
چون کبدونابودمیکنه  حین استفاده خون دماغی یکسره و لبات تبخال میزنه خونی میشه  شما فکرکن ...

دیگ قصد بارداری ندارم 

برم آیودی بزارم بعد راکوتان میخرم فعلا ک دارم بچه شیر میدم 

کبدو از چه لحز داغون میکنه چرب میشه کبد؟

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

من چی بگم که هرکی گذری هم میبینه تجویزی داره برام

خیلی جوش میزنم

راکوتان خوردم بعد یکسال قطع مصرف باز جوش میزنم

کلی محصول عوض کردم

الان روتینم اینه 

شوینده تی تری دکتر سی تونا فارماسی

تونر ضدجوش سرسیاه نوترژنا

ضدجوش دیفرین

آبرسان واترژل نوترژنا

ضدافتاب برایت مکس

چون تازه استفاده میکنم نمیتونم نظر بدم

امیدوارم خوب باشه

دیگ قصد بارداری ندارم  برم آیودی بزارم بعد راکوتان میخرم فعلا ک دارم بچه شیر میدم  کبدو ...

تخصصی نمی‌دونم .اما راکوتان بااسم نورم اسکین توداروخانه های ایران هست قیمتشم من سال پیش 180میخریدم 30عددی..صورتت می‌ریزه بیرون دوهفته اول مصرف تمام جوشای زیرپوست میادبالا به بعد همه خشک میشه ولی صورتت یجورمیشه دلت میخواد یسره دست بکشی ب صورتت ازبس نرموصاف می‌کنه لعنتی

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
2740
2706